Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ráírjak vagy most már furcsa...

Ráírjak vagy most már furcsa lenne és hagyjam inkább?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú osztálytársam általánosba, akit az egész osztály kiközösített meg beszólogattak neki. Néha én is beszóltam neki, nem sokszor, meg nem volt semmi konkrét beszólásom csak ilyenek: pl.megtartotta nekem az ajtót én meg nem köszöntem meg, helyette mormogtam flegmán, hogy "nem kellett volna megtartanod". Meg ha valakit vele állítottak párba egyik órán, akkor annak mondtam, hogy "részvétem" úgy, hogy ő is hallotta. Meg vágtam rá a pofákat. Ennyi és ez is csak pár alkalommal volt. Szóval bunkó voltam, de nem annyira mint a többiek. Most vagyunk 10.osztályosok, másik suliba járunk. Ballagás után bekövettem facebookon (addigra már megbántam amiket csináltam vele, még ha nem is bántottam annyira, vagy lehet, hogy észre se vette a viselkedésemet ahogy hozzá viszonyultam) , ott visszajelölt. Most meg ő követett be instán.


Érdekelne mi van vele. Meg persze bűntudatom is van a múlt miatt, hogy ahelyett, hogy megvédtem volna, én is bunkó voltam vele. De nem beszéltünk különösebben a sulis éveink alatt sem. Azt tudom, hogy azóta már vannak barátai a gimiben, beilleszkedett, sőt elment eléggé rossz irányba (cigizik, iszik) bár ez már normális a tiniknél, csak én nem csinálom. :D

Furán venné ki magát, ha miután visszakövettem isntán, ráírnék, azzal a szöveggel, hogy miújság, nem is tudom mi lett vele, pedig mindenkiről tudok vmit az volt osztályomból csak róla nem...stb.


Vagy inkább hagyjam?



2020. nov. 18. 17:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem is bántottak, én biztos röhögnék, ha évekkel később kerülne elő valaki és max egy “ok”-ot válaszolnék.

Igenis rohadtul el lehet késni a bocsánatkéréssel. Le lehet pontozni, de aki ennyi idő után teszi, az már csak a saját lelkivilágát akarja megnyugtatni, nem a bántalmazott ember a legfontosabb.


1-es voltam

2020. nov. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!