Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ,ha a tanár egyszer...

Mit tegyek ,ha a tanár egyszerűen nem hisz nekem, hogy nem tudom a kamerát bekapcsolni?

Figyelt kérdés

Nem is az, hogy nem tudom bekapcsolni, hanem azt, hogy NINCS!


asztali gépen csak mikrofonom van! Ilyen pólóra csiptethetős mini.

A telefonom nem enged be, ott meg van tagadva a hozzáférésem.


MINDEGYIKRŐL csináltam schreenshotot, hogy mit írnak ki, tökéletesen látszik a hibátlanul beírt tanulói címem és vörössel a belépés tiltása. Asztali gépen működik, ott egy éve léptem be, azóta nem jelentkeztem ki, nem is merek már, mert telefonon nem enged be. Ott vagyok az órán, beszélek, hozzászólok.


De nem, csakazért sem hiszik el.


Mit csináljak, hogy megértsék? Nem tudok már mit kezdeni, ennél több bizonyítékot nem tudok szerezni!


2020. nov. 19. 08:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
80%
Milyen hátrányod van belőle, hogy nem hiszik el?
2020. nov. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Az, hogy: egyik tanár egyest ad, másik tanár meg órai igazolatlant.


Egyikre sincs szükségem és az egyik pont az ofő, szóval rá nem számíthatok.

2020. nov. 19. 08:34
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szólj anyádnak ő majd beszél vele akkor elhiszi. Nem adhat igazolatlant meg egyest ha ott vagy.
2020. nov. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%
Vagy vegyél egy kamerát
2020. nov. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
77%
Egy webkamera nem kerül sokba, veszel egyet és megoldódott a gond.
2020. nov. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%

BME:


Tanárunk köremailt küldött, hogy kötelező a kamera használata.


Ha nincs vannak appok amivel a telefonból géphez között webkamerát lehetcsinálni.


Plusz küldött pár vaterás linket, ahol kb 2-3 ezerét lehet venni működő használt kamerát.


Hogy őszinte legyek, a mai világban ez már nem egy megoldhatatlan probléma. 2-3 ezer nem sok, főleg abban a kontextusban hogy egy vonat vagy BKV bérlet ennél többet kerül, amire most nagyon nincs szüksége a legtöbb diáknak...

2020. nov. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
4%
200 forint egy webkamera, ha nagyon akarnál vennél egyet, sztem csak szégyelled a pofidat.
2020. nov. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

hátööö. jó. veszek. De szerintem meg biztosítsák számomra, mert én nem akartam digitális oktatást.

Mikrofont már vettem. Külön kamerát, ha akar a tanár vegyen nekem.


Plusz erre még rájön az, hogy ha én nem járulok hozzá akkor nem kell bekapcsolnom.

2020. nov. 19. 08:40
 9/27 A kérdező kommentje:
6: személyiségi jogokat sértő tevékenységet nem tehet kötelezővé a tanár :(
2020. nov. 19. 08:41
 10/27 anonim ***** válasza:
68%

A szüleid vagy te beszéljetek az osztályfőnökkel, mondjátok el neki, hogy mi a helyzet, hogy tényleg nincs!

Ő pedig szóljon a többi tanárnak, hogy ezért nem érhet téged semmi büntetés.

2020. nov. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!