Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ,ha a tanár egyszer...

Mit tegyek ,ha a tanár egyszerűen nem hisz nekem, hogy nem tudom a kamerát bekapcsolni?

Figyelt kérdés

Nem is az, hogy nem tudom bekapcsolni, hanem azt, hogy NINCS!


asztali gépen csak mikrofonom van! Ilyen pólóra csiptethetős mini.

A telefonom nem enged be, ott meg van tagadva a hozzáférésem.


MINDEGYIKRŐL csináltam schreenshotot, hogy mit írnak ki, tökéletesen látszik a hibátlanul beírt tanulói címem és vörössel a belépés tiltása. Asztali gépen működik, ott egy éve léptem be, azóta nem jelentkeztem ki, nem is merek már, mert telefonon nem enged be. Ott vagyok az órán, beszélek, hozzászólok.


De nem, csakazért sem hiszik el.


Mit csináljak, hogy megértsék? Nem tudok már mit kezdeni, ennél több bizonyítékot nem tudok szerezni!


2020. nov. 19. 08:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
82%
Veszel egy kamerát és kész. Azért nem csak 10 ezer forintos kamerák vannak,csak egy kicsit szét kell nézni neten.
2020. nov. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

11: jó, de most jelenleg nem ez a legfontosabb dolgom. van kb 10-20 percem amit szabadon tölthetek, nem boltbajárással szeretném tölteni.

Főleg olyan dolog miatt amihez nem járulok hozzá

2020. nov. 19. 08:44
 13/27 anonim ***** válasza:
76%
Akkor meg nem tudom. Bocs,de nem tudok ezzel így mit kezdeni. Vagy rendszelsz neten egy kicsszett kamerát,vagy a tanárok továbbra is csesztetni fognak.
2020. nov. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
30%

De jó,.hogy mindennap ezen a kib*szott online oktatás miatt kell nyavalyogni komolyan.


Feltételezem iskolába se akarsz menni,de muszáj szal sértik a jogaid, ha nem viszed a tankönyvet beír egy egyest, azzal is sérti a jogaid mert te nem akartad cipelni.



Be se kapcsold a gépet inkább. Én ha most lennék gyerek örülnél az online oktatásnak...

2020. nov. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
87%
Ez nem sérti a jogaidat, mert nem nyílvános, hanem zárt csoportról van szó, te okoska, akik amúgyis ismerik az arcod.... -_- kérd meg anyád/apád, hogy vegyen egy kamerát
2020. nov. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
71%

Elözö kerdesben meg pont arrol volt szo hogy nem is kötelezhetnének kamerahasznalatra ha nem egyezel bele.

Jo ez a gyk..

2020. nov. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
77%

Nem lehet senkit sem arra kötelezni, hogy ezt vagy azt vegyen. Főleg, hogy anélkül is normálisan működik az online oktatás. Egyetemen simán közli a diákok egy része, hogy ők nem kapcsolják be a kamerát (pedig van nekik). Nem lehet kényszeríteni.

Egyébként meg vannak olyan családok, ahol 2000 Ft is számít.

2020. nov. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
66%

"van kb 10-20 percem amit szabadon tölthetek"


Online megredeled 5 perc alatt.


Amúgy nem hiszem, hogy ennyi szabadidőd van. Barátnőm főállásban dolgozó + egyetemista. Így is van napi 2 szabad órája. Én mérnöki szakon tanulu egyetemista, nekem is van szabad kb 3-4 órám egy nap.


Édesanyukámnak van egy KFT, egy non-profit a nevén és egy alapítvány kuratóriumának tagja és van 7 állata, akiket napi szinten gondoz.


Neki is van napi 1-2 óra szabadideje.


Innentől kezdve kicsit nehezés elhinni hogy neked csak 10-20 perced van egy nap...


"de most jelenleg nem ez a legfontosabb dolgom"


De ez a legfontosabb dolgod. Ha csak nincs a családod éhezik a családod és dolgozol főállásban gimnázium mellett, akkor a gimnázium a legfotnosabb feladatod.

2020. nov. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
45%

"és egy alapítvány kuratóriumának tagja"ú



hahahhahahahhahahaahahahahahahahahhahahahahahahahah!!!!!!!! én 30 ÉVE (HARMINC ÉVE!!!!) alapítványi kuratórumi tag vagyok és évente 1x aláfirkantok egy papírt hogy vállalom a tagságot újabb 1 évre.


Ez az ÖSSZ dolgom ezzel kapcsolatban!!

Kimerítő egy meló!

2020. nov. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
77%
Gagyi alapítvány lehet.... Állami támot is kaptok?
2020. nov. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!