Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ,ha a tanár egyszer...

Mit tegyek ,ha a tanár egyszerűen nem hisz nekem, hogy nem tudom a kamerát bekapcsolni?

Figyelt kérdés

Nem is az, hogy nem tudom bekapcsolni, hanem azt, hogy NINCS!


asztali gépen csak mikrofonom van! Ilyen pólóra csiptethetős mini.

A telefonom nem enged be, ott meg van tagadva a hozzáférésem.


MINDEGYIKRŐL csináltam schreenshotot, hogy mit írnak ki, tökéletesen látszik a hibátlanul beírt tanulói címem és vörössel a belépés tiltása. Asztali gépen működik, ott egy éve léptem be, azóta nem jelentkeztem ki, nem is merek már, mert telefonon nem enged be. Ott vagyok az órán, beszélek, hozzászólok.


De nem, csakazért sem hiszik el.


Mit csináljak, hogy megértsék? Nem tudok már mit kezdeni, ennél több bizonyítékot nem tudok szerezni!


2020. nov. 19. 08:30
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
74%
Igen.
2020. nov. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
43%

Hány éves vagy "hátööö"? Figyelj! Nem kell engedélyt kérniük a digitális oktatásra tőled. Nekik most ez a kötelező ezért neked is. Attól hogy neked ez nem tetszik attól még ez van. Sok ilyen dolog lesz még az életben ami nem fog tetszeni, de még kell csinálni. Szerintem csak nem akarod hogy a szüleid megvegyék a kamerát.

A szüleiddel beszéld meg ezt, mi nem tudunk mit tenni.

2020. nov. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
81%

Én (szülőként) írtam egy levelet (mail) a tanárnak hogy a gyerekem nem fog kamerát használni az órán. Nem találtam ki kamu indokot hogy nincs, nem telik rá, ellopták, elromlott, nincs driver stb... semmit.

Csak nyersen közöltem hogy nem fog kamerázni és PONT.

Röviden, 2 mondatban.

Azóta békém hagyják a kamerával.

2020. nov. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
HÚÚ ÖCSKÖS NAGYON SOK A KIFOGÁS, GYENGÉBBNÉL GYENGÉBB KIFOGÁSOK :D LÁTSZIK HOGY NAGYON NEM AKARSZ TE KAMERÁN SZEREPELNI ÉS EZ A PROBLÉMA :D ha akarod veszek neked egy kamerát és el is viszem a lakásodba, hogy még kimozdulnod se kelljen :D NA? rögtön nem kell, mi?
2020. nov. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
49%

19# Ennyire nem lennék büszke, hogy egy "báb" vagyok az apítványban akit csak azért hívtak oda hogy meglegyen a kuratóriumi tagok létszáma :D vagy éppen mert valami kevésbé legális dolgot csináltok és neked csak a nevet kell hozzá adni.


Normál esetben nem csak "aláírnia" kell.

2020. nov. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
38%

"Ennyire nem lennék büszke, hogy egy "báb" vagyok az apítványban akit csak azért hívtak oda hogy meglegyen a kuratóriumi tagok létszáma :"


figyelj, amíg ez nekem havi 30.000-et jelent soksok éve a semmiért addig....

úgyis az FB tagok viszik el a balhét ha valami van.

2020. nov. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk kötelezni tényleg meredek rá kicsit.
2020. nov. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!