Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kinyitnak a sulik 5 napra...

Kinyitnak a sulik 5 napra téli szünet előtt decemberben? Szavazás

Figyelt kérdés

A jelen állás szerint a sulizár dec 11-ig tart, ami épp péntek, aztán jön 12-13. szo-vas, vagyis elvileg dec 14-én hétfőn kinyitnak a sulik-csak azért hogy 5 napra rá dec 18-án újra bezárjanak jó két hétre (téli szünet).



Szerintetek kinyitnak? Szavazás!



2020. nov. 19. 13:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
72%
Igen, pont ezért írtam, hogy kiadják "szünetnek". Mivel alapból be kéne mennünk, de nem megoldható a diákok jelentős hányadának, ezért úgy döntött a tanári kar, hogy arra az öt napra már ne menjünk vissza a suliba. Nagy valószínűséggel meg lesznek tartva az óráink, de az is lehet, hogy kapunk plusz öt napot a szünethez. Erről még nem született egyértelmű döntés, csak arról, hogy nem kell bemenni az iskolába, nem lesz jelenléti oktatás. S mint írtam, ez a mi iskolánk döntése, tehát nem univerzális. Így már érthető?
2020. nov. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

" S mint írtam, ez a mi iskolánk döntése, tehát nem univerzális. Így már érthető?"


abszolúte nem érthető egy büdös szót se értek, de egy büdös szót se.


és nem viccelek.

Ha távoktatás van KINEK ÉS HOVA KÉNE BEMENNIE????


". Nagy valószínűséggel meg lesznek tartva az óráink"


Hogy? HOl? KInek? MIkor? milyen alapon??


Egy büdös szót sem értek. ez egy kamu.

2020. nov. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
24%
Illetve a kormány is megerősítette, hogy a korlátozások december 11-ig érvényesek, tehát igen, ahol az iskola vezetősége nem túlságosan törődik a diákok érdekével, ott nagy valószínűséggel jelenléti oktatás lesz azon az ominózus öt napon. Kivéve, ha a kormány másképp dönt a járványhelyzet alakulását mérlegelve.
2020. nov. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
9%

"hogy nem kell bemenni az iskolába, nem lesz jelenléti oktatás"


a) ha a távoktatást a kormány kiterjeszti dec 12. utánra is, akkor EVIDENS hogy nem lesz jelenléti, nem is lehet, az iskolának JOGA SINCS úgy dönteni hogy mégis legyen....

b) ha nem terjeszti ki-akkor meg nekem van igazam, hogy nem lesz távokt dec 14-18 között...


erről szól a kérdés...

2020. nov. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
82%
Attól még, mert ostoba vagy és nem tudsz értelmezni egy kicsit is összetettebb szöveget, még nem lesz a hozzászólásom "kamu". Hány éves vagy különben, 9? Tisztán és érthetően leírtam a válaszomban, hogy ez a mi iskolánk döntése, mivel alapvetően nem lenne távoktatás már a szünet előtti utolsó öt napon. Még a kérdező is leírta némely válaszában, hogy december 11-ig tartanak a korlátozások, tehát a DIGITÁLIS OKTATÁS is. Így elvileg, mivel december 11. után már nem lesz távoktatás, be kell menni a szünet előtti utolsó héten az iskolába, mert visszatér a jelenléti oktatás. Legalábbis a legtöbb iskolában. Ahol meg úgy döntenek, hogy nem szopatják ezzel a diákokat, ott vagy kiadják szünetnek azokat a napokat, vagy jelzik a tankerület felé, hogy nem állnak át jelenléti oktatásra. Ezt már nem tudom ennél szájbarágósabban elmagyarázni, ha nem érted, akkor csak sajnálni tudlak.
2020. nov. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

"ott vagy kiadják szünetnek azokat a napokat, vagy jelzik a tankerület felé, hogy nem állnak át jelenléti oktatásra. "


ilyet egy iskola NEM TEHET. nincs hozzá joga.

2020. nov. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne tehetné meg? Nem hallottáll arról, hogy az iskolák elrendelhetnek rendkívüli szünetet, vagy alapvetően, rendelkeznek szünnapokkal, amiket kiadhatnak? Például, mikor szombaton is kellett mennünk iskolába, mert le kellett (volna) dolgozni nekünk is pár napot (azt hiszem, pont téli szünet után valamikor), az iskola simán kiadta szünnapnak. Szóval de, megteheti, hogy azt a kevés kis szünnapot kiadja most, vagy éppenséggel jelezze a tankerület felé a döntését, ami mellesleg indokolt (az iskolánk bezárása után még két osztály került karanténba, és már előtte év elejétől kezdve nehezen tudtunk megbirkózni a koronás betegekkel. A mi évfolyamunkon mi voltunk az egyetlen osztály, akinek nem rendeltek el digitális oktatást, pedig a mi osztályunkban is voltak/vannak potenciális fertőzöttek.).
2020. nov. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem sok esély van rá.
2020. nov. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!