Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha piszkálnak?

Mit csináljak ha piszkálnak?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban aki egy baromi rosszindulatú, undok ember.Óvóda óta ismerem sőt régebben barátok is voltunk. Na szóval ez a lánnyal mostanáig egész jó volt a kapcsolatunk, viszont kb olyan 2 éve elkezdett komolyabban piszkálni ( régebben is piszkált már de az még tűrhető volt, és tudtam hogy ő ilyen hogy mindenkinek beszólogat) viszont mostanában egyre többször szól be, de nagyon önbizalomhiányos vagyok ezért nem mindig tudok visszaszólni és csak utólag jut eszembe mit kellett volna mondanom, valószínűleg a kevés önbizalmam miatt tűrtem a piszkalásait, konkrétan mindenbe beleköt, minden megmozdulásomba de nem tudom miért, (tény hogy jobb tanuló vagyok mint ő hiszen én kitűnő tanuló vagyok ő meg 3-as 2-es de ez eddig is így volt mégsem szólt be ennyiszer) mostanában olyan komoly a helyzet hogy vele álmodom és az álmomban folyton megverem őt és a többiek rángatnak le róla, ez azért fura mert sosem verekedtem suliban, és egyébként sem mennék neki valakinek mert nem olyan vagyok.De egyszerűen ezt már nem bírom, ma pl. Egy többéves veszekedést hozott fel, amihez semmi közöm nem volt, mert egy másik lánnyal veszett össze, mégis engem állított be gonosznak. Mit tegyek?

2020. nov. 20. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Valszeg szerelmes beléd.
2020. nov. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam anno hasonlóan. Igazából szerintem 2 dolgot tehetsz, vagy visszaszólsz neki vagy nem adod semmi jelét annak, hogy ez téged bántana.

Ha nem látja, hogy a piszkálása bármilyen reakciót is kivált belőled, nem talál rajtad fogást, és egy idő után ráun.

De így hogy már ezzel álmodsz lehet hogy jobb, ha visszaszólsz. Ilyenkor figyelj arra, hogy ennek is az legyen az üzenete, hogy nem érdekel amit csinál, és hogy semmi hatása nincs rajtad.

Pl. Mikor nekem anno beszóltak hogy:

"Vak vagy? Nem látod a labdát?"

(Gúnyosan), akkor visszaszóltam, hogy "Neeeeem, nem látom." (ugyanúgy gúnyosan)

Akkor röhögtek egyet, de többet nem szekáltak.

2020. nov. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
fiu vagy? vagy lány?
2020. nov. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lány
2020. nov. 20. 21:10
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért b*szogat mert látja, hogy megtudja tenni. Rángasd meg egyszer, ha legközelebb beszól. Utána garantáltan nem fog piszkálni.
2020. nov. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy tudnak piszkálni, ha nincs iskola?
2020. nov. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!