Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért január ötödikével...

Miért január ötödikével dobáloznak az iskola nyitásra, amikor január negyedikén kezdődne?

Figyelt kérdés
Január ötödike az már kedd és mindig hétfői napon kezdünk, ami negyedike. Ennyire nem nézik meg a naptárt a kérdés kiírása előtt?

2020. nov. 21. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Lehet csak simán elírták. A két szám egymás mellett van szóval simán megtörténjen főleg ha az illető olyan hogy át sem nézi mit mert úgy van vele úgy is csak jó lehet
2020. nov. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
nagyjából mindegy mert se 4, se 5-én nem lesz nyitás
2020. nov. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 Igen, igazad lehet. Furának találtam, hogy sok kérdés alatt többször is ötödikét írtak. Olyan dolog jutott még az eszembe, hogy Ők esetleg később kezdenek, mert kiadják a negyedikét is.


#2 Senki nem jelentett be olyat, hogy januártól nem lesz jelenléti iskola, így jelen pillanatban valótlan dolgot állítasz.

2020. nov. 21. 13:37
 4/6 anonim ***** válasza:
5%

"2 Senki nem jelentett be olyat, hogy januártól nem lesz jelenléti iskola, így jelen pillanatban valótlan dolgot állítasz



mint ahogy azt se jelentette be előre senki hogy őszi szünet után középiskolai leállás lesz mégis akinek szikra agya volt már szeptemberben ezt jósolta.... nem kell ide jósgömb csak ELEMI JÓZAN ÉSZ!


ha valakinek ennyi sincs: Duna.

2020. nov. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%

De ha már ennyire azon szőrözünk mit hirdettek ki akkor tessék: a veszélyhelyzet feb 8-ig tart, de a korlátozásoknak így az iskolazárnak is dec 11-én 23.59h-kor VÉGE.


Vagyis ne szarakodjunk hogy jan 4 vagy 5!!


Dec 11 -én vége a sulizárnak, az péntek épp, vagyis dec 14-én hétfőn reggel 8.00kor nyit az összes suli.

Na tessék. Ez a HIVATALOS.

ellenvetés?

2020. nov. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem az idei nyitásról szólt a kérdés. A szünet utániról...


Amúgy gyakorlatis hetem lesz a tizennegyedikei héten, ígyis úgyis kellene mennem (és még sok embernek). Így az nem érinti, csak a januári...

2020. nov. 22. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!