Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha az online oktatás során...

Ha az online oktatás során beszólogatnak nekem és szemtelenkednek velem a diákok, hogyan reagáljak?

Figyelt kérdés
Nem, nem alsó tagozat. Felsőoktatás. Igaz, fiatal vagyok, nő vagyok, de a tanáruk. Borzasztó, mit megengednek maguknak az egyetemisták. A jövő úgynevezett "értelmisége". Jó lett volna felvenni a beszólásaikat, káromkodásaikat, és mindet lejátszani a szüleik előtt, legyenek "büszkék" a kis dédelgetett egyetemista gyermekeikre. Ha meg feszültek az online oktatás miatt, miért rajtam vezetik le a feszültséget, miért rajtam verik el a port? Bezzeg a hatvanéves férfikollégám óráján kussban vannak. Eddig nyeltem, nem szóltam vissza, próbáltam kedvesen, megbocsátóan reagálni, de ma már nálam is betelt a pohár. Egy embert nem szabadna így megalázni, ahogy ők csinálják velem. Az anyámat szidják hangosan, mert nem értik a példát, de ez csak a gyengébb verzió.

2020. nov. 25. 21:19
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
86%
Én nem hiszem el, hogy ezt egy tanár írta ki.
2020. nov. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
84%
Hol van ez, Borsodban?
2020. nov. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
92%
vedd fel, küldd el az igazgatónak... feltételezem pontosan tudod a nevét ki szól be.
2020. nov. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
95%
Rögzítsd a felvételt, és jelentsd az adott hallgatót tanszéken, iskolai bizottságnál.
2020. nov. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
90%
Ha ez tényleg egy tanár által került kiírásra így, akkor nagyobb a baj az oktatás területén, mint gondoltam...és nem a diákok részéről.
2020. nov. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
88%
Addig hittem el a sztorit, míg azt nem olvastam, hogy "az anyámat szidják hangosan".
2020. nov. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
80%
Persze, h kamu, teljesen egyértelmű.
2020. nov. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
90%
Nem hangzik hihetően, főleg egyetemi kontextusban, és nyilvánvalóan a konfliktusok kezelésére is megvannak a megfelelő eszközök. Tanítok hazai és külföldi egyetemeken is, és középiskolában is, sosem tapasztaltam hasonlót.
2020. nov. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
72%
Hát ez a kamu sztori most nem jött be, sajnálom.
2020. nov. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
69%
A nyelvhasználat is leleplezi, meg a stílus, ahogy ír.
2020. nov. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!