Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Sulit kell váltanom, mi lesz...

Sulit kell váltanom, mi lesz ha nem tudok billeszkedni?

Figyelt kérdés
Az osztályfőnökömmel való konfliktusok miatt iskolát kell váltanom. kicsit érdekes a kinézetem, mármint inkább úgy mondanám, hogy nem épp hétköznapi az öltözködési stílusom. 10. osztályba csatlakoznék be elvileg egy két hónapon belül. Egész nyitott személyiségnek tartom magam és beszélgetni is tudok bárkivel, ha nagyon muszáj, viszont ennek ellenére félek, hogy egy már összeszokott osztályba megyek rááadásul egy idegen városba. mit csináljak, hogy ne féljek annyira a változástól? mi lesz, hogyha az itteni barátaim elfelejtik a létezésem?

2020. nov. 27. 13:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha "érdekes" a kinézeted, jó esélyed van rá, hogy nem tudsz majd beilleszkedni.
2020. nov. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent az érdekes?

A barátaid pedig nem felejtenek el ha tartod velük a kapcsolatot.

2020. nov. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
érdekes alatt azt értem, hogy a goth stílust képviselem, többnyire feketék a ruháim platformos bakancs stb. ja és a hajam is fekete. ez leírva nem egészen adja át a valóságot, de el lehet képzelni.
2020. nov. 27. 13:58
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
Az emósokat sehol nem szeretik, ebbe törődj bele, vagy hagyj fel az egész emóval.
2020. nov. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
az emo és a got stílusnak nincs olyan sok köze egymáshoz. Ha beírod pinterestbe hogy gothic fashion, akkor látjátok nagyjából azt, ahogy én öltözködöm.
2020. nov. 27. 14:48
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Oké, rendben, gothic vagy, nincs is azzal baj, de ebben az országban sajnos mindig többen lesznek azok, akik nem pozitívan fognak hozzáállni a stílusodhoz. Erre jobb, ha felkészülsz, és sajna a távoli jövőt nézve ebben nem is lesz változás. Én már átéltem sokszor.

Üdv: 33/Goth F.

2020. nov. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem csak ebben az országban, mindenhol furán néznek az ilyenekre.

Természetesen lehetnek barátaid, arra viszont készülj fel, hogy ha gúnyolni nem is fognak téged emiatt, azért érdekesen néznek majd reád.

2020. nov. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%
Mi a jó ebben a stílusban? Mennyire kell ehhez depisnek lenni?
2020. nov. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem kell hozzá depisnek lenni!:)
2020. nov. 28. 22:11
 10/11 anonim ***** válasza:
De ez miért jó? Én félnék ha veled kéne egy osztályban lennem, nehogy feláldozz a sátánnak
2020. nov. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!