Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tehetek az osztályfőnököm...

Mit tehetek az osztályfőnököm egy hangulatember?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy néha nagyon aranyos, de a legtöbb esetben nagyon lekezelő. Ha olyat feleltet, akit nem kedvel, negatívan áll hozzá az illetőhöz (inzultálja, ha többet gondolkodik leülteti egyessel anélkül, hogy pl kérdésekkel rávezetné az illetőt).

Emellett még egy sztori. Annak idején egy fiú folyamatosan zaklatott, mert 12 évesen már volt valakim (kérlek ne ezen akadjatok fent!). Egy éven keresztül tett rám megjegyzéseket, és amikor segítséget akartam kérni az osztályfőnöktől elküldött a sunyiba, hogy én ,,bunkó vagyok másokkal, ne várjam el, hogy mások kedvesek legyenek velem".

Emellett kibeszéli azokat a jó tanulóknak, akiknek nem tökéletes a magaviseletük.



2020. nov. 27. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire lehetséges kerüld el, ez a legtöbb amit tehetsz.
2020. nov. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%
Viseld el, sajna mást nem nagyon tudsz. Nem marad örökké veled.
2020. dec. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!