Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az mennyire számít jónak ha...

Az mennyire számít jónak ha egy emelt biosz érettségi feladatlapot ki tudok tölteni úgy 40-50%-ra, hogy szinte alig foglalkozok a tantárggyal?

Figyelt kérdés

Nyilván ez csak eddig volt, hogy nem foglalkoztam vele. Innentől kezdve szeretném komolyan venni. Év végén érettségi és emeltet szeretnék tenni belőle. Szerintetek ha innentől kezdve komolyan veszem és mindennap megtanulok egy leckét és csinálok egy érettségi feladatlapot akkor elérhetem érettségiig az ötös szintet belőle?


Mennyire jó, hogy kb 0 készültséggel 3as,4-esre töltök ki egy feladatlapot? Vagy egy ilyet a hülye is kitölt egy kis józan ésszel?



2020. nov. 29. 01:15
 1/2 anonim ***** válasza:
88%

Azert az emelt biosz nehez szerintem, szoval ez jo jel, ha keves tanulassal is igy megy. Biztos vagyok benne, hogy kello tanulassal jol fog sikerulni. Viszont ne feltetlenul az 5-os legyen a cel, mert azt mar 60%-tol megkapod, hanem probald meg minnel jobban megirni, emeltnel szamit nagyon a szazalek is.

Illetve ugye a szobelire is keszulni kell, azt se felejtsd el, sok sikert :)

2020. nov. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

80%-os 5 ösre gondoltam minimum :)


Köszönöm szépen a választ!

2020. nov. 29. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!