Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez jó ötlet? (Karácsony)

Ez jó ötlet? (Karácsony)

Figyelt kérdés
Mi lenne, ha felvetném egyszer, hogy egyik nap csináljunk olyat az osztállyal, hogy online zenét hallgatunk, beszélgetünk, kicsit ilyen karácsonyi hangulatban. Szinte sosem történik semmi, az osztályban is klikkek vannak. Szerintem jó lenne egy kis ilyen, hisz végzősök vagyunk.

2020. dec. 1. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg uncsi lenne nekik. Korosztalyfüggö.
2020. dec. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
98%

Ha akarsz, csinálj. Max egyedül leszel online...

Én tuti nem beszélgetnék csak úgy az osztálytársaimmal Zoomon vagy hasonlón. (Tavaly végeztem.)

2020. dec. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel írtad, hogy klikkek vannak és nem történik nálatok semmi, akkor teljesen felesleges. Ez az ötlet olyan osztályban működő lenne, amelyik összetartóbb. Én idén vagyok 13.-os, de el se tudnám képzelni, hogy együtt karácsonyozzunk élőben, nem hogy online. 9-12. osztály között kierőltette az osztályfönök ezt, de az ofőn kívül senki nem is érezte magát jól. :/
2020. dec. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!