Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hiányzik az iskolai élet,...

Hiányzik az iskolai élet, vissza lehetne ezt még hozni felnőttként?

Figyelt kérdés
2019-ben voltam utoljára rendes nappali tagozatos iskolában. Annyira visszamennék még iskolába tanulni. Az első iskolai éveimet szakközépben elszúrtam eléggé a lógásokkal de 2013 óta próbálom helyyre hozni ezt. Akkor ugye letettem egy szakmát 3 évig, majd dolgoztam utána 2017ig és akkor mentem érettségizni szintén nappalin. Mivel 23 vagyok ezért szerintem nincs több lehetőségem rendesen nappali tagozatos suliba menni. Éjszakai iskola milyen? Mennnyire tükrözi a nappalis suli szintjét? Szerintetek van még esélyem valahol nappalira menni vagy ezt el kell felejtenem? Sokan nem szeretnek iskolába járni de én kifejezetten szerettem már miután helyrebillentem szociálisan. Nem akarok életem végéig folymatosan dolgozni és folyton vissa emlékezni a régi jó iskolai napokra. TUdom hogy ez az élet rendje de csak van valami lehetőség vagy nincs? Jelenleg nem dolgozok, próbálok rájönni hova is kéne mennem mint dolgozni. Érettségim nincs mert pont a matek miatt nem sikerült de valamikor majd folytatom de nem mostanában. Valami javaslat esetleg? 23L

2020. dec. 5. 23:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egyetemre sem?
2020. dec. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

egyetemenem vennének fel.

2.akkor lapozz kérlek nem muszáj kommentlned se hanem érdekel...azhogy szeretek iskolábajárni még nem egyenlő azzal hogy még nem nőttem fel.nem ismersz..alig irtam infót..kélrke többet ne irj ide!

2020. dec. 5. 23:11
 3/14 A kérdező kommentje:
2.mellesleg mit ártottam neked? egyáltalán nem NYIVÁKOLTAM csak érdeklődök. szerintem másokkal isvolt ilyen már. felnőttem már amgy láthatod hogy már dolgoztam magamtól. attól hogy szereetnék még sulizni miért következtestz arra hogy nem nőttem fel? egyáltalán nem ismersz...ha ennyire fáj neked a "NYAVÍKOLÁS" MOST LÁTOM milyen borzalmas szóhasználatod van akkor nem értem miért nem lapozol és ignorálod a kérdésem mint minden más normális ember?
2020. dec. 5. 23:14
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Tanulni kell skacok,különben olyanok lesztek mint a 2. válaszoló,megkeseredtek a szalag mellett és gyk-n töltitek ki a frusztrációtokat:D Neked viszont sok sikert kérdező.
2020. dec. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Én esti képzésen veszek részt (grafikus), szerintem nagyon jó.


Kicsit megadja nekem mindazt, ami a gimis/egyetemi éveimből kimaradt. Sajnos egyikben sem sikerült túlzottan barátkoznom, és éreznem a közösség szellemét. Itt végre megkapom ezt a csodát.

2020. dec. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%
Ezt a részét én se nagyon értem, hogy az érettségit majd valamikor folytatod de az nem mostanában lesz, viszont suliba akarsz járni... Márpedig jó lenne ha mostanában folytatnád az érettségit, már így is csúsztál 5 évet. Ez lenne a legértelmesebb jelen pillanatban.
2020. dec. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Próbálj pályaválasztási tanácsadót keresni. Addig is nézz valami matek tanító-magyarázó videókat (ha le akarsz érettségizni), csak van az is youtube-on, már minden van. Felsőoktatásba mehetsz még simán ennyi idősen, valami könnyű szakra, vagy tanfolyam, de azok meg drágák. Kérdés mennyit fogsz keresni a majdani munkáddal, megéri e beruházni.
2020. dec. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

9.mi az hogy senkisem? tudod nem mindeknki egyforma ::)

inkábbezt tőled kérdezném meg mivel te azt hiszed hogy mindenki egforma és utálja az iskolát. Én kifjeeztetn jól megvoltam a sulimban, jó osztálytársak, laza tanulás, jófej ofő. lehet ezek neked nem voltak így ezért gondolod ezt...többieknek köszönöm a válaszokat!

2020. dec. 6. 01:10
 9/14 A kérdező kommentje:
hát érettséggihez tanulni kell ugye matekot, tanár nélkül nem megy. ahhoz meg pénz kene. addig dolgozni fogok.
2020. dec. 6. 01:10
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Jártál volna az én sulimba a sok cintányér közé, egy napot nem bírnál ki
2020. dec. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!