Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha nem akarok az...

Mit tegyek ha nem akarok az osztályommal filmezni?

Figyelt kérdés

Külföldön élek, itt van suli, pénteken lesz az utolsó nap, de már holnap nem tanulunk, csak filmezünk meg játszunk.

A reszkessetek betörőket fogjuk nézni, és az nekem mindig egy családias film volt karácsonykor, meg nosztalgia, mert amikor otthon éltünk még minden évben megnéztük, de most már ritkábban, mert kezdjük unni :D

A lényeg, hogy az nekem olyan otthonkás hangulatú, bekuckózó film amit a családdal nézek, akiket szeretek. Az osztályokat ki nem állhatom, ők se engem. És nem akarom pont ezt a filmet velük nézni, mert akkor félek, hogy elvesznek a szép emlékeim amit ez a film idéz elő bennem, és hogy utána akárhányszor látom majd erre az osztállyal való filmezésre fog emlékeztetni.



2020. dec. 16. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél be valami zenét fülesben, és ne figyelj oda.
2020. dec. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Te vagy az a lány, aki Angliában él, és pár hete írt ide, hogy utálja a sulit?

Szerintem hívd fel az Absence Line-t (vagy nem tudom, Angliában így hívják-e), és mondd azt, hogy köhögsz, nem mész suliba, ennyi. Azért a szüleiddel beszéld meg, hogy tudjanak róla. Orvosi igazolás ott úgyse kell.

2020. dec. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is volt hasonló dolog,csak én éppen más miatt nem akartam megnézni az adott filmet. Az, hogy miért az nem lényeg most. Én simán ki tudtam kapcsolni. Egyszerűen nem figyeltem a filmre/ rajzoltam, hallani hallottam de nem néztem és nem figyeltem. Nem mondom, hogy jó volt,de ki lehetett bírni.
2020. dec. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Legelöl ülök, tehát a tábla előtt amin megy a film. Szerintetek szólhat azért a tanár, ha nem a táblán (vagyis a filmet) nézem, hanem leszegett fejjel a körmeimet babrálom vagy mondjuk előveszek vmi olvasnivalót. Kötelezhet arra, hogy nézzem a filmet?


Mondjuk nem hiszem, hogy szólna érte, hisz utolsó előtti nap lesz, akkor màr mindent lazán vesznek, de ti mit gondoltok?

Ha végig rá sem nézek a táblára akkor megszólhat érte?

2020. dec. 16. 14:14
 5/10 anonim ***** válasza:
3%
nem tudom hany eves vagy, de attol meg hogy az osztalyodat nem csiped, nem kell latvanyosan tuntedned a program ellen azzal hogy nem nezed a filmet. nyilvan nem fog radszolni a tanar, de a te logikadat sem ertem. orulj hogy kem kell tanulni aztan ket hetig nem kell bemenned a suliba, nem kell ebbol ekkora problemat csinalni, a filmet nem ezert fogod megutalni
2020. dec. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5-ös, és ha valaki nem szereti a filmet? Nem tudhatják, hogy miért nézem, lehet, hogy csak szimplán nem szeretem azt a filmet.


Amúgy igen attól is félek, hogy ezért megutálom, és, hogy hiába néz(t)em meg otthon évente a családdal, félek, hogy ez az 1 osztállyal közösen való megtekintés marad majd meg bennem és mindig erre az 1 alkalomra fogok emlékezni ha látom valahol a filmet a jövőben. Amire kicsi az esély, hisz az dominál ami többszöri élmény, és az az otthoni, családias megtekintés, szóval arra kéne emlékeznem és ezeknek nem vehetné át a helyét ez az 1 alkalom, de mégis ettől tartok, hogy ez lesz.

2020. dec. 16. 23:38
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
akkor kerd meg a szuleodet hogy kerjenek ki az iskolabol arra a napra
2020. dec. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7-es, az én szüleim olyanok, hogy akkor is be kell mennem, ha nem tanulunk semmit. Anyu még megengedné, hogy ne menjek be, de apám akkor is bezavar a suliba ha beteg vagyok. De mindegy. Itt vagyok már a suliban, majd megpróbálom nem annyira figyelni a filmre. De köszi a válaszokat!
2020. dec. 17. 09:48
 9/10 anonim válasza:
100%
Hogy ment?😊
2020. dec. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jól. Beraktam a fülhallgatómat, youtubon találtam olyan hangot ami tompítja az igazi, körülöttem lévő hangokat, es azt hallgattam. Felrakram nagy hangerőre, olyan "zaj", hogy nem zene hanem ilyen mély, tompító hang, szóval nem romlik tőle a hallásom, és a többiek se hallották, hiába szólt majdnem teljes fokozaton. És bevált. Képzeljétek szinte semmit nem hallottam a filmből. Persze azért a beszédhangjukat hallottam, de azt, hogy miről van szó azt egyáltalán nem. A hajammal meg eltakartam a fülhallgató vezetékét, így a tanár se vette észre. Néha ránéztem a filmre, de nem hallottam, és legtöbbször a tábla alá néztem, nem is a filmre. Szóval így nem fogok nagyon erre az osztállyal filmezésre emlékezni, hisz olyan mintha nem is lettem volna ott. :)
2020. dec. 18. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!