Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tudnám meg kérdezni a...

Hogyan tudnám meg kérdezni a tanáromat hogy lehetünk-e barátok én lány vagyok és ő is?

Figyelt kérdés

Meg azt hogy hogyan tudnék pl rá írni azt gondoltam hogy karácsonykor írom neki hogy boldog karácsonyt és meg kérdezem hogy hogy van és ebből valahogyan ki hozom hogy megkérdezem hogy lehetünk-e barátok?

Mert én úgy gondolom hogy lehetnénk mert pl én sok dolog iránt érdeklődők pl ami iránt ő is és ő a példaképem egyben is meg ő mutatta meg mi szeretnék lenni. Hogyan tudnám megkérdezni hogy lehetünk-e barátok?



2020. dec. 19. 13:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Hány éves vagy?
2020. dec. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
27%
Max 13, vagy értelmi fogyatékos.
2020. dec. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
16
2020. dec. 19. 14:06
 4/22 A kérdező kommentje:
Szerintetek hogyan kérdezzem meg hogy legyünk barátok?
2020. dec. 19. 14:09
 5/22 anonim ***** válasza:
97%

Amíg tanít, felejtős. És utána sem lesz olyan, mint egy egyidősek közti barátság. Én két általános iskolás tanárommal még mindig nagyon jóban vagyok, de pl. nem lógunk együtt, és ugyanúgy nénizem őket, mint 10-14 évesen.


19/L

2020. dec. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Értem..
2020. dec. 19. 14:12
 7/22 anonim ***** válasza:
15%

Mondd el neki, hogy nagyon érdeklődsz iránta, sok közöst vélsz felfedezni magatokban és szeretnéd ha közelebbi kapcsolatban lennétek, az esne jól neked, mondjuk akár barátság is lehetne. A lényeg, hogy értse, miért akarsz barátok lenni.


Ne hallgass a többi válaszolóra. Tégy úgy ahogy érzel, mindig!

2020. dec. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%

Nem attól lesz valaki barát, hogy megbeszélitek.

-Leszünk barátok?

-Igen

(és kész)

Általában beszélgetéssel kezdődik. Aztán alakul. Később közös programok. Meg idővel kialakul bizalom. Egymásnak segítetek. Stb...

Na most, hogy épp a tanároddal akarod ezt kialakítani, nem tudom, hogy kivitelezhető-e. Lehettek jóban, de kétlem, hogy amíg tanít téged, barátokká alakuljatok. Főleg, ha meg is kérdezed

2020. dec. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%

Jajj ne!! Ez hidd el kellemetlen lenne mind a kettőtöknek, ha azt tennéd, amit a 7-es írt. Még olvasva is.

Nekem is voltak tanáraim, akikkel kivételes volt a viszony, de olyan baráti sosem lett, mint amilyet te szeretnél. Viszont sosem ilyen direkt módon közelítettünk ezekkel a tanárokkal egyszerűen csak éreztem, hogy jobban bírnak, nem féltünk viccelődni egymással..stb.


Legyél jó a tárgyából, látszódjon az óráin, hogy érdekel, amit mond, de ha nem érzed, hogy felfigyelne rád, akkor ne erőlködj. Ez nem olyan, mintha csak az osztályból szeretnél barátkozni valakivel.

2020. dec. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Majd el szeretném hívni valahova beszélgetni meg ilyenek
2020. dec. 19. 15:15
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!