Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Láttatok már olyant, hogy a...

Láttatok már olyant, hogy a tanár megölelte a síró diákpt? Vagy ölelt meg titeket ranár, amikor sírtatok? Vagy tanárok, öleltetek meg síró diákot? Mi volt a sírás oka?

Figyelt kérdés

2020. dec. 23. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Max. adott pzs-t.
2020. dec. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
96%
Matektanárnőm elég gyenge idegzetű és érzékeny, volt pár lelkizős óra, ahol hagytuk a tanulást és inkább beszélgettünk. Első ilyenen sikeresen elsírtam magam, akkor ölelt meg. Illetve ofőm még ilyen, aki meg szokott ölelni minket simán is, ha valaki sírva menne oda hozzá, az se lenne másabb.
2020. dec. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem, szerencsére. Én sosem szerettem, ha a tanáraim ennyire intimre vettéo a formát, akármilyen szarul is voltam. Már azt sem szerettem, ha a családomról, szabadidőmről faggattak.
2020. dec. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Egyszer tesin elbőgtem magam a szertárban amikor nem látott senki, csak a tanár, akkor megölelt.
2020. dec. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Bárcsak lehetne kérdést is pontozni! Ez nagyon is helyénvaló kérdés.

Szerintem elég ritka ez manapság, pedig sokszor nagyon-nagyon sokat jelentene...


Tényleg. Tanítók, tanárok, ki/mi akadályozza hogy így tegyetek? Persze nem kényszerből, hanem ha belül akár egy picit is úgy érzitek: ez a lány, fiú most ölelésre, vigasztalásra vágyik... de szinte senki nem foglalkozik vele. Milyen szép lenne ha ti járnátok elöl jó példával a többiek számára!

2020. dec. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer megöleltem egy sulibálon az egyik 15 éves diákomat, mert el merte mondani, hogy vagdossa magát és volt öngyilkossági kísérlete. Egy hétre rá én voltam a pedofil állat, mert még a buszmegállóban smároltam is vele állítólag, meg intimen táncoltunk(nem is táncoltam vele) Az igazgatóasszony is behívatott és megkérdezte mióta tart a dolog. Annyira nem hagytak békén a dologgal, hogy egy heves vita során elküldtem minden inkompetens kollégát a pics@ba, élén az igazgatóasszonnyal. Felmondtam, többet be se mentem, azonnal táppénzre irattattam ki magam. Ennyit nem ért meg az egész. Egy akkor 27 éves, amúgy meg meleg extanár
2020. dec. 24. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
↑ na ezért nem ölelgetnek a tanárok. Sajnálom a történteket 6 :(
2020. dec. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sajnalom, de van pozitív is. Engem egy tanár a folyosón nyilvánosan megpuszilt az arcomon egy örömhír után, ő férfi én akkor kamasz lany voltam és semmi hátsószamdéka nem volt vele és következménye sem lett. :)
2020. dec. 24. 14:25
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, arra már nem emlékszem, miért, még alsóban történt
2020. dec. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Ez teljesen normális...Ha a tanárban van egy kis érzelem ez az alap.
2020. dec. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!