Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért van ennyi iskola utáló ?

Miért van ennyi iskola utáló ?

Figyelt kérdés
Például itt az oldalon, a kérdéseknél fel is pontozzák egymást, aki meg megmondja az igazat, hogy kinyithatnak az iskolák, azokat meg lepontozzák.

2020. dec. 27. 21:21
1 2 3 4
 1/39 anonim válasza:
77%
Mert kiközösítik a diákokat egymás közt kivétel nélkül
2020. dec. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
91%

Mindenki úgy indul 6 évesen hogy imádja az iskolát, és mindent meg akar tenni, hogy a legjobbat kihozza magából. Csak ezt a 90%-ból ""sikeresen"" kinevelik.

És ők nem feltétlen a tanulást utálják, csak az iskolát mint rendszert.

2020. dec. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim válasza:
72%
Nekem nincs semmi bajom az iskolával, sem az emberekkel.
2020. dec. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
83%
Azt is tegyük hozzá, hogy rengeteg lusta gyerek van..tele van ez az oldal is olyan “segítséget kérő” kérdésekkel, amihez nem kéne semmi mást csinálni, csak googlezni egy 5percet, és készen is lennének a feladattal...
2020. dec. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
67%
Én azért utálom mert megtelítik a buszokat😂 ha csak egy lenne, de az sincs már nyertügy😂
2020. dec. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
67%
ha nem kellene 11 éve bejárkálnom talán még önbizalmam is lenne. remélem még 1-2 hónapig nem nyitnak ki
2020. dec. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
82%
Engem bántottak, kiközösítettek, kibeszéltek, a "barátaim" hanyagolni kezdtek, nem csoda, hogy utáltam.
2020. dec. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
80%

Fordítsuk meg a kérdést: Miért szeretnél egy olyan helyre bejárni nap-nap után, ahol:

- Egy fő vagy. Nem Kis Pista, nem Ultra Ibolya, hanem egy fő. Ergo semmiféle* egyediséged sincs, egy vagy a futószalagon, és ha nem felelsz meg a leírásoknak, akkor baszhatod.

- A társaid kiközösítenek, ha nem követed valamelyik csordát, vagy nem alapítasz sajátot.

- *: Egyetlen módon szoktak megkülönböztetni, ami a tetszik a pofád, nem tetszik a pofád módszer. Szóval vagy nyalsz, vagy szopsz.

- Folyamatosan olyan dolgokat kérnek rajtad számon, amit a büdös életbe nem fogsz használni, és a fejlődésedet sem segíti. Teszem azt, minek kell egy informatikai középiskolába ének és művészet óra? A gyerek azért megy oda, hogy tervezni, fejleszteni, programozni tanuljon, nem kornyikálni, meg Van Gogh életrajzát bemagolni.


És egy pár személyes tapasztalat: Miért akartam volna olyan helyre bejárni, ahol télen a 0 fokos teremben kellett ülnünk, mert nem volt fűtés, és még a kabátot is le akarták parancsolni rólunk? Miért akartam volna olyan helyre bejárni, ahová azért nem vihetek be kávét, mert belehullik a poharamba a vakolat, mikor csukom be az ajtót? Miért akartam volna bejárni, ha nem lehetett komolyan venni a tanárok többségét? Ezek vagy nem tudtak tanítani, vagy olyan dolgot vártak el, amit ők sem teljesítettek, vagy csak élvezték, hogy úgy baszakodhatnak veled, ahogy jónak látják. Bezzeg ami igazán érdekelt volna, abból alig volt óra.


Elég volt az az öt év amit ezekkel a dolgokkal töltöttem, pláne mivel 2-3 köcsögszájú gyűlölt, és az utolsó év kivételével mindig megpróbáltak megbuktatni. Mindezt úgy, hogy akkoriban egy rossz szót sem mertem szólni, csak nyíltan kimondtam, hogy nem érdekel az adott tantárgy, vagy épp nem értek egyet a nyilvános megalázással amit többen is átéltünk.

2020. dec. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim válasza:
33%
#8 Szerintem nem ilyen bonyolult (az első felére gondolok), ez nem egy maffia. Igazad van, hogy "vagy nyalsz vagy szopsz", de ez nem minden iskolában van így. Az én osztályomban is vannak csoportok, és ott szerintem mindenki egyenlő + nem is annyira zárkózott csoportok (kivéve a "lányok csoportja). Az iskolák nem modernek, rosszul felszereltek. A tanárok 55%-a furán/lassan tanít, és lehet hogy igazságtalanok is. Én az iskolákból a különböző mozgalmakat zárnám ki (pl. Old-School tanítás a legjobb, Pride-mozgalom, Feminim-mozgalom...) Szerintem így könnyebb lenne az iskola rendszere.
2020. dec. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
24%
Mert kényesek. Az iskola azért van, hogy tanulj, fejlődj, szórakozz. Használd ki, amíg fiatal vagy, és van ennyi időd.
2020. dec. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!