Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért állítják egyesek teljes...

Miért állítják egyesek teljes bizonyossággal hogy az iskolazár meg lesz hosszabbítva jan 11-től?

Figyelt kérdés
Én annyit mondok erre hogy fifti-fifti, vagy meg lesz hosszabbítva vagy nem (de inkább nem...), de hogy egyesek honnan veszik az infóikat hogy teljes bizonyossággal állítják a hosszabbítást?
2020. dec. 30. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Azok se tudják biztosan, akik a döntést meghozzák.

Szerintem akik ennyire biztosak magukban, azok inkább csak lelkileg a rosszabbra kondicionálják magukat, hogy csak pozitívan csalódhassanak.

2020. dec. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem lennék meglepődve, egész Európában szigorítottak csak így tél elején, Viktor meg beáll a sorba.
2020. dec. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Azért, mert nem bírnak megbékélni még a gondolattal sem, hogy vissza kell menni a suliba.
2020. dec. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
azért mert ha körülnézel, már egész európában folyik az orvoshiszti a mutáns vírussal... még csak most melegedtek bele a hisztibe, lesz még itt egy csomó felvonás.
2020. dec. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"hogy vissza kell menni a suliba."


hát nem is biztos hogy vissza kell menni!

meg aztán arra sincs garancia, hogy ha jan 11-től visszamennek + 2 hétre rá nem áll le újra az egész

2020. dec. 30. 12:39
 6/10 A kérdező kommentje:

"már egész európában folyik az orvoshiszti a mutáns vírussal.."


hát igen, a régi már kezdett totál hiteltelen lenni, kellett egy v2-es kamuvírus.

2020. dec. 30. 12:43
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Szerinted nem feltűnő egy kicsit, hogy magaddal beszélgetsz?
2020. dec. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Remélem elkezdődik a suli, már épp itt az ideje.
2020. dec. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
#7: Ő a szokásos troll kérdező. Tele van az oldal a baromságaival. De azt én sem gondoltam volna, hogy képes magának kommenteket írni. :DD Szánalom...
2020. dec. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
21%

Egyesek? Bogárkám, itt csak te pofázod ezt kb. egy hónapja, méghozzá napi szinten.

PL.:

"feb közepe környékén



a jan 11 az csak plebsznek bedobott idegnyugtató maszlag duma, majd lesz itt egy bejelentés jövő héten hogy jan 11 + 30 nap"

( https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya.. )

2020. dec. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!