Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek meddig maradnak...

Szerintetek meddig maradnak zárva a sulik?

Figyelt kérdés

#23143
2021. jan. 1. 17:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
23%
Én remélem, hogy lesz hosszabbítás, legalább a félév lezárásáig. Egyrészt jarveny szempontból sem lenne bölcs visszamenni, aztán várni, hogy na mikor zárunk már megint. Másrészt eléggé kicseszés lenne a kolisokkal az ide-oda cuccolás és az egyéb intézni valók amiket a teljes bizonytalanságban kell megoldani, eldönteni. Harmadrészt pedig félév előtt rengeteg soha van, de most tuti több lesz, mivel nálunk pl egy csomó tanár cseszett rendes órákat, számonkéréseket tartani, amik így vissza lesznek kérve abban a maradék hangyafnyi időben zárás előtt. És akárhogy tanultál folyamatosan akár, de akkor is rohadt sok lesz ha az összes tantárggyal ez lesz a helyzet, hogy ilyen beadandó, olyan dolgozat, amolyan témazáró, és stb. És ezen pl sokaknak múlhat olyan jegye, ami majd kell a továbbtanuláshoz.
2021. jan. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

"Ja, és az online oktatás introvertálttá teheti a kölyköket."


akinek annyira hiányzik a társaság, tud találkozni a haverjaival sulin kívül is... aki meg introvertált annak az online oktatás mennyország volt, mert nem kellett látnia a gyökér osztálytársait

2021. jan. 2. 12:25
 13/25 anonim ***** válasza:
14%

Egyrészt az online oktatás nem tesz introvertálttá (erről szóló kutatás? link? addig ez üres duma)


másrészt meg ÉS HA VALAKI INTROVERTÁLT akkor mi van? Az egy bélyeg egy stigma egy betegség talán? Nem egy alap tulajdonság, ami semmivel se jobb se rosszabb mint az extrovertált?


Én eleve intro vagyok és nekem ÁLOM az online oktatás. A sok félállati büdösgyökeret (= osztálytárs) kettő hónapja nem láttam-ez egy ÁLOM!!


És ROSSZUL vagyok még csak a gondolatra is hogy újra napi 6-7-8 órát velük együtt kell lennem! ROSSZUL VAGYOK Még a puszta gondolattól is.

2021. jan. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
77%

Hátistennek végzős vagyok így nekem ápr 30-ig tart az idei év, ha így ha úgy akkor is, utána SOHA AZ ÉLETBEN egyik állatot se látom többet.

Érettségizni idegen iskolában fogok nem itt, így soha senkit többet nem látok.

2021. jan. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
35%
Január első felében mentek vissza szépen iskolába.
2021. jan. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
Szerintem hosszabbítás lesz a beszivárgó speedy vírus miatt...
2021. jan. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 PSPETI ***** válasza:
#16 Aha, biztos meghosszabbítják egy olyan vírus miatt, ami nincs is az országban... Nemár, tudtok ti ennél jobbat is.
2021. jan. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

", ami nincs is az országban"


Ausztriában Csehországban már van. Ha ott van, van az itt is.

De ha még nincs, 1-2 nap és lesz.

2021. jan. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 PSPETI ***** válasza:
Csak megjelent, vagy terjed is? Nem mindegy.
2021. jan. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

ez már csak melléduma.

megjelent és egy helyben áll, nem terjed . világos.

2021. jan. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!