Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mivel éltétek ki a tinédzser...

Mivel éltétek ki a tinédzser lázadásotokat iskolában?

Figyelt kérdés

Nekem régen volt egy traumám amikor általános iskolás voltam kaptam egy hús/lazac színű cipőt és hát konstans zaklattak, hogy "B.zi vagy x?" meg odajöttek hozzám a lányok mióta vagyok meleg meg minden. Azóta vettem észre, hogy próbálok "normálisan" viselékedni, mint egy "normális" ember. De mi is a normális pontosan? Nem vagyok b.zi, de úgyérzem már elegem lett és szerintem veszek egy rózsaszín pulcsit, ezzel kifejezve a lázadásomat a világ ellen :D Meg amúgy is miért kell egy színt genderhez kötni?


F



2021. jan. 4. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Tudod abban az időben amikor én jártam iskolába (általános után) Ha valaki "lázadt" volna úgy vágták volna ki a középiskolából és főiskoláról hogy a lába sem érte volna a földet! :D
2021. jan. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

#1 ez kit érdekel?


kérdező: ne használd a b-zi szót. vedd fel azt a pulcsit nyugodtan. a tinédzserkor arról szól hogy megtaláld, ki vagy, lázadj, kérdőjelezd meg a normálist, feszegesd a határaidat. barátokat ígyis-úgyis találni fogsz, ha nem most, akkor majd később, középsuliban, egyetemen, munkahelyen.

2021. jan. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%
#2 A te szinteden kívül sokakat is érdekelhet.
2021. jan. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
#3 semmi relevanciája nincs a mondanivalódnak
2021. jan. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
7%
2-es. Sok értelme volt ezt leírni.
2021. jan. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
#5 akkor adj hozzá te is valamit a beszélgetéshez, okoska
2021. jan. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
9%
Most adtam hozzá
2021. jan. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
10%
Igen,jól érzed.Valószínű hogy most alakul ki a b.ziságod.
2021. jan. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%

Egy szín nem lehet bûzis.

Egy ruha sem.

Tudod mi az?

Ha egy férfi férfiakhoz vonzódik, amúgy nem az semmi.

Engedd el az edukálatlan idiotákat

2021. jan. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
27%
Az unokám 3 éves kis pasi és már megmondja hogy melyik a fiús és melyik a lányos öltözet mert már kialakult az ehhez való esze. Persze lehet hogy majd az övé is elmegy később és rózsaszínben akar temetésre menni hogy lázadjon de remélem nem lesz olyan kulturált. :D
2021. jan. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!