Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek az egyetemi...

Szerintetek az egyetemi tanárok (egy része) miért szívat egy valakit? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Tehát direkt 3-mal rosszabb jegyet ír be meg hasonlók.. mit lehet tenni?

2021. jan. 4. 23:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
74%
Hát nézd, ha tényleg úgy érzed, hogy jogtalanul kaptál olyan jegyet amilyet, akkor olvasd el a tanulmányi szabályzatot és keresd fel a TO-t, fellebbezhetsz a jegy ellen. Ilyenkor általában összeül egy bizottság, de minden egyetemen más az eljárás ilyenkor, úgyhogy mindenképp nézd meg a szabályzatod. Vannak jogaid hallgatóként és érvényesítheted is őket.
2021. jan. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
34%
Esetleg úgy viselkedni, hogy elnyerni a tanár szimpatiajat?
2021. jan. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
44%

- Hatalommal való visszaélés öröme

- Személyes bosszú öröme

- Sérültségük miatt azt bántják, aki hagyja magát és náluk gyengébb

- faji alapon

- Egyetemi tanárok idősebb generációja nyíltan utál miden nőt, aki okos.

2021. jan. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
73%
Én azért szívesen meghallgatnam a másik felet is.
2021. jan. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Nem, tényleg nem nálam van a baj.. (most) valamit kellene csinálnom mert a jegyeim miatt ki fognak rúgni ha így folytatja..
2021. jan. 4. 23:22
 6/28 anonim ***** válasza:
66%
Bővebben?
2021. jan. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
64%
Mi az hogy most? Ezek szerint pikkel rád valamiért, amit korábban te követtél el. Mi volt az?
2021. jan. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
40%

Attol fugg miert ad rossz jegyet.

Ha nem tanulsz és varod a csodat, meg végigbeszeled az órát hangosan a haverokkal szerintem megertheto. Amugy sztem senkit nem neznek ki csak úgy maguktol.

Kozepsuliba is akinek a legnagyobb volt a pofaja azt hivtak ki tobbszor felelni. Egyetemen kb ugyanez.

Nekem is van ilyen tanarom aki elmondta hogy mar pedig 8x megfogok bukni a vizsgán, aztan odaalltam es elmondtam egy 4esre. Utana azt mondta ezt varom magatol.

En nem hiszek ebbe a "nem tetszik a neved vagy az arcod ezert szivatni foglak" dologban.

Ha ertelmes vagy, normalisan hozzaszolsz a tanarhoz megfogja latni hogy egy normalis ember vagy es nem fog szivatni.

2021. jan. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Igazából sosem voltam egy jó tanuló, gimnáziumban olyan 3as körül.. viszont valahogy év eleje óta engem feleltet, és ha még meg is tanulom ki talál valamit hogy miért nem jó, vagy akár teljesen más témát kér, amit még bőséggel nem vettünk.. de nem csak én vagyok a kiválasztott.. vannak mások is akikkel ugyanezt megcsinálja..
2021. jan. 4. 23:34
 10/28 anonim ***** válasza:
80%

Nem hiszek ebben, hogy egy egyetemi tanár csak úgy kiragad pár embert és szivatja őket.


Én is jártam egyetemre, nem tapasztaltam hasonlót, illetve egy valakivel kivetelezett negatív módon, de ő totálisan megérdemelte.

2021. jan. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!