Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek az egyetemi...

Szerintetek az egyetemi tanárok (egy része) miért szívat egy valakit? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Tehát direkt 3-mal rosszabb jegyet ír be meg hasonlók.. mit lehet tenni?

2021. jan. 4. 23:08
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
97%

Márpedig van ilyen, hogy egyetemi tanár kinéz szórakozásból diákokat. Igaz, ez Dunaújváros, az ország leglepukkantabb egyeteme. Nálunk pl ezért muszáj beolvadnod, úgy lenned az óráján, mintha nem is léteznél, a teljes semlegességet kell mutatnod. Volt aki emiatt kapott rosszabb jegyet, de olyan is volt, akit emiatt buktattak meg. De a leggyakoribb, ami majndem mindenhol van, hogy átengedi a kiszemelteket félév végén, de végig szívatja, megalázza a hallgatók előtt.

Mit lehet tenni? Semmit, örülj ha átenged, fogadd el abból a kettest. Rosszabbul jársz, ha teszel bármit is ellene. Ilyen az egyetemi élet.

2021. jan. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
68%
Akkor bocs, de az a tanár nem tanár, hanem kettyos. Ok mindig van hidd el, maximum te nem sejted mi az.
2021. jan. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
54%
Hát meg kell kérdezni, hogy mi az oka.
2021. jan. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
34%

Ma volt nálunk az egyik kemény tárgyból vizsga. Algoritmusokból állt a számonkérés, szóbeli plusz beugró. Van egy közös chatünk, hát amit ott leművelt pár ember bmeg... Most vizsgázott egy barátom is, decemberben már volt egy alkalom, ott is ment a hisztike, meg kikiáltották az egyik tanárt szivatós főg*cinek meg társai. Meg hogy olyan dolgokat kérdeznek, ami nem is a tárgy része...

Hát hogyne.


Annyi volt ez a hatalmas nagy szivatás, hogy az említett tanár arról kérdezte a felelőket, amit elrontottak a beugrón. Meg meg merte azt tenni, hogy megrántotta azt, aki össze-vissza mondta a hívási sorrendet, nyilván, mivel teljesen más lesz úgy az algoritmus eredménye. Alap fogalmakat kérdezett, ami minden algoritmus pársoros ismertetésében benne volt. Tudom, mert én végigolvastam a jegyzetet... Ezek a taknyok meg csak hőbörögtek és földhöz baxták magukat, hogy a két szép szemükre meg arra, hogy össze tudnak bszni egy kódot githubról, nem kapják meg elméletből az ötöst. Aztán mikor haver beírt, hogy ha a beugró után átnézed amiket nem tudtál (kapsz visszajelzést minden feladatról) és tudsz válaszolni az azokkal kapcsolatos kérdésekre, akkor kérdez két könnyűt és elenged az ötössel. Egyből kussolt mindenki. Nyilván.



Annyi ilyen "szivat a tanár hőőő biztos ismer a 400 fős évfolyamról, főleg, nyilván én vagyok a világ közepe" sztorit ismerek, fáj tőle a fejem. Ezt tolták anatómián, statisztikán, makroökonómián... Szálljatok le a földre és álljatok neki tanulni bmeg.

2021. jan. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
4%

Hiába pontoztok le. A gépész kár Pannon Egyetemen nyíltan utál minden nőt.

Villamosságtan tanszéken olyan sérült emberek vannak, akik szándékosan nem adnak le anyagot az órán, és nem adnak ki jegyzeteket, mert nekik sem volt elérhető.

Neveket is írhatnék, de minek, amikor az egész kar tudja, miként viselkednek egyesek és semmit nem tesznek?

2021. jan. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
27%
Nyugtassátok csak ezzel magatok. Érdekes, hogy aki képben van az előadás anyaggal és bevágta a kötelezőt, azt nem szivatják
2021. jan. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
94%

Tízenhatoska. Én 5ös voltam minden gépész és kémiai tárgyból. Mégis láttam, sőt saját fülemmel hallottam és a saját szememmel láttam, amikor a kiszar tanár azt mondta, hogy nála nő max kettest kaphat, amikor a géptanon a nőket megszégyenítően gyalázta a tanár és amikor a drszar tanár tanítása nem állt másból mint a saját jegyzetének a hangos felolvasásából, de azért nem adta oda a jegyzetet és irodalom jegyzéket sem, mert neki sem volt, amikor ezt tanulta.



A személyes kétely egy érvelési hiba. És bár lehet úgy is végezni egyetemet, hogy nem tudsz érvelni, de az, hogy te nem hiszel nekünk az csak a közönyösséged bizonyítéka, vagy szándékos trollkodás. Trollkodásnak gyenge, szóval marad az, hogy semmire tartod az embertársaid tapasztalatát és homokba dugott fejjel hiszel egy nem létező, idealista maszlagban, amit az egyetemről gondolsz.

2021. jan. 5. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%
Brühi brühi
2021. jan. 5. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem minden öreg tanár utál minden nőt. Erőteljesen vannak kivételek. Van aki tényleg így gondolkodik, van aki meg véletlenszerűen sz*pat, de nem szabad összemosni a kettőt.


Amúgy meg van egy javítókulcs, ha aszerint csináltad, akkor nem kéne hogy levonjon, de persze ez sokszor nem így van. Ha tényleg fontos neked hogy ne rakjanak ki, akkor elmész a tárgyfelelőshöz vagy a tanszék vezetőhöz. Ha ez sem elég, akkor az oktatási felelőshöz. Felkeresed pl. a hallgatói képvisletet.

Nekem volt olyan, hogy a tanszéki tárgyfelelős az általam felvett kurzusból átrakott csak úgy valami másikba. Jeleztem felé, tisztelettudóan, elmagyarázva a helyzetet, de minősíthetetlen választ kaptam. Fogtam a levelet, továbbítottam az oktatási dékánhelyettesnek, aki 1 órán belül megoldotta a gondomat.


Az egyetemen nem mindenki van ellened, de ha nem kérsz segítséget a megfelelő köröktől, akkor ne is számítsd megoldásra.

2021. jan. 5. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
30%

17 akkor mi a f.sznak vagy oran??

Ilyen alapon be se kell jarni mert hat "nem adja oda a jegyzetet ".

Nalunk se kepzeld. Azert van az ora hogy leirjuk a jegyzeteket. Nalunk is vannak tanarok akik nem adjak ki, de nem hisztizunk rajta. Leirjuk es ennyi. Nagyon nehez feladat. Nalatok se biztos minden tanar csinalja ezt.

2021. jan. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!