Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A baromkodás netovábbja ami...

A baromkodás netovábbja ami Angliában történt az iskolák kapcsán? 1 napos „nyitás“ után újra bezárt minden?

Figyelt kérdés

Bár én bezárás-párti vagyok, de azért ami Angliában történt az még nekem is sok.

Kinyitottak az iskolák a vírus miatti leállás után, azzal a szándékkal hogy most már akkor menni fog a szekér-erre 1 azaz EGY nappal később újra bezárt minden-az új „mutáns“vírus miatt....


hát ez azért a baromkodás netovábbja. A francnak nyitották ki akkor.

Akkor mondják azt, márciusig minden zárva, oszt« csókolom.


Ha én diák lennék ott, ezek után annyira magasról szarnék mindenre hogy ihajj.

Semmit nem lehet ott /ott se komolyan venni.


2021. jan. 5. 06:49
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Látom, nagyon nincs életed, ha ilyenekkel foglalkozol, ami egyébként nem is érint téged semennyire.
2021. jan. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ó miért ne érintene. érinthet.... itt se vegyél rá mérget hogy ha kinyitnak a sulik (ha! mert még mindig nem dőlt el) maradnak is nyitva!

mert az is a pakliban van, hogy nyitunk, elbohóckodunk 1-2 hetet, majd zárunk.

2021. jan. 5. 06:59
 3/7 anonim ***** válasza:
26%

" Pánik és zűrzavar

Ki a felelős, ki tudja?

Pánik és zűrzavar

Hulljanak fejek a porba!"

Moby Dick együttes

2021. jan. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem vagy sulis mit okoskodsz? Tele az oldal a nagyokosokkal akiknek köze nincs a témához. Ennyire unatkozol vagy provokálni vagy itt?
2021. jan. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
Nem hagyják abba sosem. Igy rohadunk meg bezárva, korlátozva, maszkba.
2021. jan. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
És soha nem szartam magasról semmire az iskolában még úgy se, hogy ihajj, mert vírus meg korlátozás ide vagy oda, igazuk volt anyáméknak miszerint "magadnak tanulsz fiam! " Melegen ajánlom neked is. Még ha nem is vagy se angol, se iskolás.
2021. jan. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

""magadnak tanulsz fiam"



csak az a gond ezzel hogy ez nagyon sok tárgy és téma esetében üres duma, semmi több.


Abból amit matekon tanulnak abból az átlagember a 4 alapműveleten kívül meg a százalékon kívül semmit se használ.


Abból amit kémia fiz stb reál tárgyakból abból meg (hacsak nem szakirányban megy tovább) konkrétan SEMMIT Se használ.


A magyar töri tárgyak meg a mese habbal kategória, olyan szerzők és művek ismertetése, amiről akkor és ott hallok először és utoljára-mert a kutya se foglalkozik velük, csak az iskolák-irodalmárok.

2021. jan. 5. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!