Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanárok digitális oktatás...

A tanárok digitális oktatás alatt miért járnak be az iskolába?

Figyelt kérdés
2021. jan. 8. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a munkahelyük. Simán lehet, hogy otthon nem adottak a körülmények a munkavégzésre. Ebbe nem kell hű de nagy dolgokat belegondolni, elég ha mondjuk lakásfelújítás zajlik a szomszédban.
2021. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Egy hat évfolyamos gimnáziumban tanítok ahol van általános iskola is. Tehát jelenléti oktatás van 1-8 évfolyamon és a 9-12 évfolyamon digitális oktatás van. Nekem szerencsém van ötödik, hetedik, nyolcadik, tizenegyedik és tizenkettedik évfolyamon tanítani. Nálunk órarend szerint folyik minden. A kicsiknek rendes jelenléti órái vannak a nagyoknak meg meetes órák. Így bent a suliból tartom a digitális óráimat is.
2021. jan. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 PSPETI ***** válasza:
80%
Ők bezzeg bejárhatnak... Én kértem, hogy hadd menjek be az infóterembe, mert nincs otthon gépem, de nem hitték el :(
2021. jan. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az irodalom tanárunk pl azért jár be, mert most lett kész a dráma szertár, és nagyon otthonosan érzi magát benne. Szeret ott is lenni ezért néha bemegy
2021. jan. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

"Én kértem, hogy hadd menjek be az infóterembe"


lopni akarod az áramot mi?

2021. jan. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én tanár vagyok és nem járok be, nem is járhatok, mert az iskola a szó szerint zárva van, szerda délelőtt van irodai ügyelet.

De minek is mennék be? A géppark online oktatásra alkalmatlan, ősrégi asztali gépek se mic se webcam nincs-és eleve van vagy 10.

A tanári kar meg vagy 25 fős.

2021. jan. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Osztályfőnököket nálunk néha be szokták hívni konzultációra páros heteken.
2021. jan. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!