Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárnak mi gondja lehet...

Tanárnak mi gondja lehet azzal ha kitettem a facebookra egy „örömködő „ posztot a távokt meghosszabbítása miatt? Voltaképp mim köze hozzá mit posztolok?

Figyelt kérdés

Nem neki szólt, köze hozzá van bármi ha kiírom (már megtettem) hogy „na februárig biztos nem látjuk a sulit! Pizza kóla jöhet“


Erre: majd még találkozunk.. írja fenyegetően....

miért ne találkoznánk? És akkor mi lesz ha találkozunk? Megkefél bosszúból vagy mi, mert neki nem tetszőt posztoltam?


2021. jan. 9. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

Ebben mi a fenyegető?

Semmi.

2021. jan. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Írj vissza, hogy addigra úgyse férsz ki az ajtón, szóval nem biztos.
2021. jan. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Ez csak arról szól, hogy nem kapod meg puszira a végzettséget, akármennyire is kárörvendesz. Persze, jó most neked, lehet lógni, de a "majd még találkozunk" csak szimbolizálja azt, hogy ettől a helyzettől függetlenül még meg fogja követelni a tudást, és valószínű leszarja, hogy a mostani lógások mellett ezt hogy oldod meg. Hát ennyi a köze hozzá :D
2021. jan. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom, hogy ebben neked mi a fene volt a fenyegető, nem kell ezt ennyire túlspilázni.


#2: Ebben az a poén, hogy ezt te sem mernéd megírni egy tanárnak sem. 😉

2021. jan. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ezt poénból írta a tanár.

#4 miért ne merné megírni? Nem a tanárra mondja, hogy nem fog kiférni az ajtón, hanem saját magára.

2021. jan. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Ki az a hülye, aki ismerősnek jelöli a tanárokat és engedélyezi, hogy lássák a postjait
2021. jan. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 PSPETI ***** válasza:
85%
Neked is jogod van posztolni, neki is joga van kommentelni a posztod alá. Így igazságos. (Ettől függetlenül teljesen nyilvánvaló, hogy ez az egész csak balázska beteges elméjében létezik.)
2021. jan. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Balázs ezer éve nem jár iskolába, meg is látszik rajta, neki a "nincs pénzem", "nincs munkám", "nincs nőm" az állandó témája.
2021. jan. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A tanárok megtanulhatnák, hogy nem minden kamasz érti az iróniát, főleg leírva.
2021. jan. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
figyelj te még mindig job vagy mint azok akik órán írnak vissza a tanárnak(nem egy osztálytársam ezt csinálta)
2021. jan. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!