Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit reagálnál tanárként, ha...

Mit reagálnál tanárként, ha az egyik tizenegyedikes diákod a félév utolsó témazárója közben ransom elsírná magát és kilépne a videóhívásból?

Figyelt kérdés
A doga jegye igazából nem változtatja meg az átlagát félévre, tehát valószínűleg nem ez a baj.
2021. jan. 13. 00:14
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Lejárató kampány indított a tanár ellene.
2021. jan. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Felhívnám a szüleit. Elmondanám, hogy kap még egy lehetőséget ha szeretne vele élni. Egyetemen is van 3 lehetőség a vizsgákra, középsuluban se kellene annyira vaskalaposnak lenni. Nem véletlen utálja meg mindenki már akkor az oktatási rendszert.
2021. jan. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Csatlakozom. Adnék második esélyt, még annak ellenére is, hogy az átlaga ugyan az lenne. Lehet szeretne többet teljesíteni.

És igen, középsuliban eléggé furán pontoznak. Lennének pár kérdéseim minden bizonnyal.

2021. jan. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az egyetemen egy zh alatt egy csaj elkezdett sírni és üresen hagyta a lapot. Tanult, de, ahogy megkapta a dolgozatot, nem tudott semmire sem válaszolni és megrémült és elkezdett sírni. A szorgalma miatt meg a beadandókból összejött jegyei alapján osztályozta végül le a tanár és ezt nem számította egyesnek.


Az, hogy mit tesz egy gimnazistával a tanár, az tanárfüggő. Lehet, hogy ugyanígy azt mondja, hogy akkor ezt nem számítják, lehet azt mondja, hogy megírhatja máskor, bár ritkább, de azt is mondhatja, hogy ez így egyes, mert a kért időpontban nem tudta felmérni a tanár, bár ahhoz vagy a tanárnak kell vaskalaposnak lennie vagy a diák egy igazi hiszti-kriszti. De, szerintem, ha egy diák nem zavarja meg hisztériával, sírással, dühöngéssel az órákat orrba-szájba, akkor a tanárnak nincs oka bevágni a kapát.

2021. jan. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Felhívnám és elbeszélgetnék vele, érdeklődnék, hogy mi a probléma.
2021. jan. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Emlékszem én egyszer kb kilencedikes koromban annyira izgultam a matek tz-nél, hogy a felénél teljesen lemerevedtem, ahogy az osztálytársaim utólag elmondták, csak ültem és ijesztő hangokat adtam ki, annyira féltem hogy hanyasra fogom megírni. Na nekem ez teljesen ki esett akkor, nem is tudom milyen állalotnak nevezik ezt. Nem volt valami jó emlék az biztos.


Az viszont megmaradt, hogy a tanár olyanokkal kezdett el vigasztalni, hogy nyugi már ez csak egy dolgozat, másnak most dől össze a háza stb, ne izgulj már rajta.

2021. jan. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!