Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztályfőnöknek arany karkötő...

Osztályfőnöknek arany karkötő ajándékba? Osztálypénzből?

Figyelt kérdés
Ez normális? Mit tennétek, ha a gyereket osztalyfonokenek ez az ajandekterv lenne kitalalva, es rajtatok kivul minden szulo rabolintott volna?
2021. jan. 13. 14:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%
Attól függ milyen az ofő ill. általános vagy középiskola. Milyen volt a gyerekekkel végzett munkája. De valószínű ha mindneki rá bólintana akkor én is akkor is ha nem nagyon tetszik. Ne én legyek a fekete bárány.
2021. jan. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
98%
Ballagási ajándék? Ha minden szülő rábólintott, akkor én csak akkor nem tenném, ha nagy nehézséget okozna kifizetni az összeg ránk eső részét.
2021. jan. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Alsos gyerek, a masodik tanev vegen akarjak odaadni a tanarnonek.
2021. jan. 13. 14:48
 4/30 anonim ***** válasza:
98%
1es vagyok. Értem, hát akkor elég nagy hülyesegnek tartanám, ilyen idős gyerekek, ráadásul 2 év után max virágot szoktak adni, sőt minden évben virág dukál. Akkor szokás nagyobb ajándékot adni ha az osztály elballag. Én azért megkérdezném a helyedben a többi szülőt, hogy mégis mire fel kapja az arany karkötőt?
2021. jan. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
83%

Milyen munkát végez, hogy viszonyul a gyerekekhez?


Amúgy arany karkötőből is van mindenféle árkategória, 10.000-től 100.000-ig (általánosságban, persze van ennél olcsóbbért - ha pl. csak a medál az, de arany karkötőnek van megnevezve - és egészen a csillagos égig)


Ha 20 gyerek van, és egy 100.000-es darabot néztek ki, az akkor is 5000 forint/szülő. Ha aranyos és segítőkész, szereti a gyermekeket, akkor én nem tiltakoznék.

2021. jan. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
95%
Amikor általános iskolából ballagtam, ilyet adtunk az ofőnek, és belegravíroztattuk, hogy melyik osztály vagyunk, mettől meddig jártunk oda. De ő egy nagyon jó osztályfőnök volt, senkiben nem merült fel, hogy ne csináljuk. Ha csak egy random osztályfőnök, én is sokallnám.
2021. jan. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
85%
5. Igen az úgy csak 5ezer. De érted, most 2.osztályban kap egy 100ezres ajándékot akkor ballagásra mit kap? Autót? Szerintem max 10.000 forint értékben lenne reális ajándékot venni.
2021. jan. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
94%
Még valami: az is fontos, mikorra. Mi ezt a 8.-os banketten adtuk oda búcsúajándékként. A kérdésedbpől nem derül ki, miről van szó. Ha simán csak egy év végi ajándék lenne egy teljesen átlagos év után, akkor szerintem sok.
2021. jan. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
96%
8. De kiderül, a 3. kommentben írja, hogy alsós 2. osztályos gyerekek.
2021. jan. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
95%
Bocsi, megint én, közben elolvastam, a válaszod. 2. év végén szerintem sok, de persze nekem sem lenne ekkora szám, ha én lennék a fekete bárány. Csak az a baj, hogy ezt ha idén bevezetetitek, utána minden év végén felmerül majd. Mikor írtad, azt hittem, végleg elballagó osztályról van szó.
2021. jan. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!