Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nevettek ezen?

Miért nevettek ezen?

Figyelt kérdés

A suliban volt egy időszak mikor gúnyneveket találtak ki rám.

Nagyon fájt hogy ezt a hátam mögött sugdolózva csinálják

Mindennap remegtem,nagyon fêltem menni,nem akartam

Kitaláltam mindenféle betegséget hogy ne kelljen találkoznom velük

Azóta szerencsére megoldódott és nincs semmi

De az egyik srác mesélte hogy elmondta ezt az anyjának és majdnem leesett a székről..

Hát de ebben mi vicces van?

Egy másik srác anyja szintén nem értette hogy ilyen kis dologért miért kapnak intőt

(Hozzáteszem csak azért kaptak mert nekik ez sokadik húzásuk)


De nem értem az anyjuknak mi volt abban vicces hogy minden áldott nap sírtam,leromlottak a jegyeim és majdnem megőrültem annyira fájt



2021. jan. 14. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nyilván ők nem látták át az egész helyzetet, meg szimplán érzéketlenek.
2021. jan. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
76%
Valószínűleg a gúny neven vagy az eredetén nevettek nem rajtad, nyugi. Én is voltam ilyen helyzetben még általánosban, ugyanazt csináltam amit te, sokszor kamuztam hogy beteg vagyok anyumnak. Volt hogy szüleim be is mentek a tanárnak szólni vagy a gyerekkel/anyjával beszélni de csak rontott a helyzeten plussz még volt hogy a matek tanárom is megalázott előttük és kinevetett:/ örülök hogy megoldódott amúgy de szerintem nem kifejezetten rajtad nevettek^^ <3
2021. jan. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Mert mi volt az a gúnynév? Komolyan, mindig a részleteket hagyják ki...
2021. jan. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem rajtad és a szenvedéseiden nevettek, csak azt a gúnynevet találták viccesnek. Amúgy kizártnak tartom, hogy annyira vicces lenne, hogy az anyja majdnem leesett a székről, a srác valószínűleg csak túlzott, hogy ezzel is piszkálhasson.
2021. jan. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szülőként nem nevetnék, legalábbis a gyerek előtt tuti nem (ha valóban kreatív volt). Majd ha oda jutsz, neveld a sajátodat úgy, hogy kiálljon magáért és ne ijedjen meg ilyen dolgoktól. A fiatalok tudnak gonoszak lenni azért, de a szüleik feladata lenne ezt a viselkedésüket szabályozni.


"De nem értem az anyjuknak mi volt abban vicces hogy minden áldott nap sírtam,leromlottak a jegyeim és majdnem megőrültem annyira fájt."

Ezt nyílván ők nem látták, bár kétségkívül eszükbe juthatott volna, hiszen ők is voltak gyerekek.


"Volt hogy szüleim be is mentek a tanárnak szólni vagy a gyerekkel/anyjával beszélni de csak rontott a helyzeten plussz még volt hogy a matek tanárom is megalázott előttük és kinevetett"

Szerintem helyesen tették a szüleid, hogy bementek. A tanár nem tudta megoldani a helyzetet, ezért kezükbe vették. Az, hogy még a matek tanár is megalázott, egyenesen hányinger.

Ha nekem ez tudomásomra jutna, akkor azt a "tanárt" az egész iskola előtt aláznám meg, persze csak ha valóban megalázás volt, a szó szoros értelmében.


Szerintem az lenne a jó, ha a gyerek képes lenne megvívni a korosztályával a harcát, mint ahogy a szülőnek kellene a tanárral.

2021. jan. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem félre értetted. Valószínű a gúnyneveken röhögtek, és ez nem ellened irányult.
2021. jan. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Az meg túlzás, hogy ennyire tönkremenj bele. Másnak is mondtak gúnyneveket, de túltették magukat rajta, vagy változtattak magukon.
2021. jan. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
7: Mondhatod hogy túlzás, gyanítom veled nem volt ilyen de amikor az osztály 24 főjéből 23 téged piszkál, gúnyol és viccet csinál belőled (és nem haveri szinten hanem rosszindulatból) azt nem lehet könnyen elviselni főleg hogy 7 napból ötször történik mindez:)
2021. jan. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

De, piszkáltak engem is. De nem kell olyan önérzetesnek lenni.

Miért nem választottál magadnak saját becenevet.

2021. jan. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!