Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kinek hogyan telt az általános...

Kinek hogyan telt az általános iskola? Csúfoltak valamiért?

Figyelt kérdés

Én elég magányos voltam mert szemüveges, fogszabályozós voltam és mindig csúfóltak!

Vékonyságom, stb...

Viszont a csajokkal az osztályból nagyon jól kijöttem és már csak ez sem tettszett nekik!

Most felnőtt emberként 44f van egy gyönyörű 16 éves lányom, egy nagy cégnél vezetőb., lakás, autó....egyszóval mindenem megvan!

Most elnézve a volt iskolatársakat és kövérek, család nélkül, sárga és kihullott fogakkal, pl.

(Nekem az összes megvan és a koromhoz képest szép fehérek, lukas fog, nuku)

Tesc@ árufeltöltő 20 éve vagy hasonló, sőt, valamelyik utcaseprő.

Miért volt ez nekik jó anno?

Mosz meg irígyek!

Egyébként nem csak, hogy rossz tanuló voltam, de hiperaktív is, de viszont igen tisztelettudó!

Egy tantárgy érdekelt csak igazán!

A magyar nyelvtan és helyesírás!

Voltam versenyeken is anno egy lány osztt. Akivel az iskolát képviseltük! 3. Helyezéssel Budapesten!😁

Végezetűl csak annyit, hogy a mai napig nem értem az ilyen gyerekeket!

Milyen szüleik lehettek a magánéletben!



2021. jan. 16. 06:31
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Engem is piszkáltak, mert nem voltam kőgazdag, mint egyesek. Elmentem focizni, nekem csak kínai stoplisom volt, másoknak meg ugye márkás, nem kell bemutatni, mi lehetett. Mintha ezen múlna. De voltak hasonlók.


Aztán elköltöztünk, ált.isk. vége előtt 1,5 évvel. Az valami borzalmas volt...

Annál rosszabbul kb 2x éreztem magam életemben.


Nekem nincsenek millióim azóta, vagy család, stb.

Elértem ezt-azt, több-kevesebb haszonnal. Nem állítom, hogy felsőbbrendű lennék tőlük, de ezek az emberek mind olyan egyszerűek, mint egy faék.

Persze vannak, akiknek már vannak gyerekei stb, de a legtöbbjük, a nagy gazdagság , meg minden ellenére szakmunkás, szakács (de nem ilyen 4* helyeken) stb.



Olvasva a leírtakat, téged kárpótolt az élet ezekért. Legyél boldog a tudattal, hogy jó életed van, ők meg kitehetik az ablakba a szívózásukat.

2021. jan. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Köszönjük, hogy ezt megosztottad velünk, le a kalappal előtted, hogy bepillantàst nyerhettünk az életedbe. További szép napot! :)
2021. jan. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1-es

Néha jó kibeszélni az ilyen dolgokat, még ennyi idősen is!

A lámyom mutatta ezt az oldalt!

Szerintem soha nem tévedtemm volna ide!😎

2021. jan. 16. 22:11
 4/9 A kérdező kommentje:

3-as!

Igazán kimerítő volt a semmijenntroll hozzászólásod, persze amit jelentek is!😲😉😎

Senki nem dicsekedett!

Szerintem te is egy gyk. Voltál a suliban, ahogy most is egy se..i lehetsz, ahogyan az iskolában is voltál!😉😎🤗🤗😲😲😭😭🤣🤣

2021. jan. 16. 22:17
 5/9 anonim ***** válasza:
15%

Éppen most akartam lehordani a 3-ast a hozzászólásáért, mert nagyon is elgondolkozhatnak a fiatalok azon, kell-e, helyes-e csúfolni másokat?!

Viszont most, hogy olvasom a második hozzászólását, visszavonom a dicséretet.

2021. jan. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15%
Ez egy troll kérdés.
2021. jan. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Balázska az, ne fáradjatok.
2021. jan. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ki az a balázska?
2021. jan. 19. 12:04
 9/9 anonim válasza:
engem sem kedveltek főled a középsuliban mert nem volt műkörmöm és ráadásul mert cigány vér folyik bennem sokszor le is néztek a legroszabb érzés az az volt amikor tudtam hogy rólam beszéltek de ugy tettem mintha nem zavart volna tudomást sem vettem roluk de azért nagyon szarul esett hiába jeleztem a tanárnak 1x rájuk szolt de az sem ért nekik semmit és akkor csodálkoznak sokan hogy a cigányoknak miért csak a 8 osztályuk van meg na hát ezért mert sokunkat piszkáltak csak mert barnább a bőrünk nekik már büdösek meg gusztustalanok voltunk
2021. jan. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!