Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most felesleges albérletet...

Most felesleges albérletet kivenni az egyetem miatt? Nem sok esélyt látok rá, hogy jelenléti oktatás legyen

Figyelt kérdés

2021. jan. 17. 19:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem sem lesz jelenléti oktatás, de èn nem mondtam fel az albérletet. Ha úgy érzed, hogy szeretnèl önállósodni és belefér az albérlet fentartása, akkor kiveheted a lakást. Akár diákmunkát is kereshetsz vagy szimplán csak ott tanulsz online, nem otthon. Én személy szerint az önállósodást pártolom, abban meg nagy segítség egy albérlet.
2021. jan. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez kétes dolog. Ha nem veszel ki, de lesz jelenléti, akkor nagyon hamar kell majd albérletet találnod, lehet csak jóval drágábbat fogsz majd csak ki. Viszont az egyetemeken szerintem még jó ideig tartani fog sz online oktatás, így nem érdemes pazarolni rá a pénzt, úgy, hogy ott sem vagy.
2021. jan. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg, hogy milyen szakra jarsz es melyik egyetemre. Nalunk peldaul alapvetoen aprilisig biztosan online oktatas lesz, azonban van par olyan gyakorlati oram, amire kotelezoen be kell majd mennem.Tehat en nem maradhatok videken, bar nem is terveztem.
2021. jan. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ha dolgozol is suli mellett, akkor érdemes lehet albérletben gondolkodni. Nekem van ilyen kollégám, részmunkaidős a suli miatt.
2021. jan. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azért vállaljak diákmunkát, hogy fenntartsam az albérletet? Már ne haragudjatok, de ez olyan, mint ha a kukába szórnám a pénzt. Az összes pénzt félretehetem ha otthon lakok. Pénzügyi analfabéták vagytok
2021. jan. 17. 20:04
 6/12 A kérdező kommentje:

“ Én személy szerint az önállósodást pártolom, abban meg nagy segítség egy albérlet.”


A drága pénz mindennél fontosabb, fontosabb az önállósodásnàl

2021. jan. 17. 20:04
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hasznos dolog suli mellett tanulni, az én kollégám is be tudja vonni szakmai gyakorlatnak ezt a munkát, meg amúgy is munkatapasztalat. Én is dolgoztam főiskola mellett annak idején.
2021. jan. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy nem akarok dolgozni. Hanem azt, hogy feleslegesen fizetem az albérletet, ehelyett félre tudnám tenni az egészet saját lakásra, ahelyett hogy elkölteném
2021. jan. 17. 20:10
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Van már egy döntésed abban a kérdésben, amit feltettél. Kérlek ne válaszolj rá, nem fogom olvasni, de legalább te gondolkodj rajta, hogy akkor mi a racionális indokod arra, hogy ide kiírtad.
2021. jan. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
jav. *suli mellett dolgozni
2021. jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!