Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kiközösítenek az osztálytársai...

Kiközösítenek az osztálytársaim, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben sosem köszönnek nekem, és egész nap nem szólnak hozzám, pedig én nem ártottam nekik. Kicsit több, mint fél éve emo vagyok, eddig ebből nem csináltak nagy ügyet, elfogadták, és rendesen viselkedtek velem, nem hinném, hogy ez a kiváltó ok. Én ugyanúgy próbálok beszélgetni velük, szívesen meghallgatnám, hogy mi van velük, de ahányszor közelítek feléjük, mindig elmennek mellettem, és ha köszönök nekik, nem viszonozzák.

Nem változtam az utóbbi fél évben semmit, és az én véleményem szerint nem csináltam semmi olyat, amivel megbántottam volna őket. De akkor miért viselkednek így velem?

Tudom, hogy így nehéz megmondani, hogy mi válthatta ki belőlük ezt, de ha valakinek van valami észrevétele, az nyugodtan jelezze.

Leginkább arra vagyok kíváncsi, hogy mit tegyek azért, hogy minden újra a régi legyen, hogyan mondjam el nekik, hogy én semmit nem tettem ellenük, és ne csinálják ezt, mert nekem nagyon rosszul esik. Félek, ha nekik szegezem a kérdést, akkor még jobban megutálnak.


2021. jan. 20. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
16 éves korod előtt nem regisztrálhatsz ide.
2021. jan. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj neten. Velem is ez volt a suliban, neten sokkal kedvesebb embereket ismertem meg, mint ott. 10 évig tartó barátságok születtek.
2021. jan. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem pontosan igaz amit a vegen irtal. En nem szegeznem nekik a kerdest. Eld tovabb az eleted, legyel normalis veluk, aztan majd elfelejtik a hulyeseguket, ha jofej vagy baratkoznak majd. Folosleges dramat krealni belole, az csak neked lesz rossz.

Szuleiddel beszeld meg v vki tapasztaltabbal, iskolapszichologussal esetleg, nem szegyen (bar azert a tobbiek ne tudjak meg, sokan meg ma sem ismerik el hogy szukseg van ezekre a szakemberekre.)

2021. jan. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem keresd meg a legőszintébb, legjófejebb osztálytársadat, és próbálj meg nála kedvesen puhatolózni.



"Szia, feltűnt hogy újabban mindenki kerül. Eléggé rosszul esik, és fogalmam sincs hogy mi történt. Tudnál segíteni?"

2021. jan. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Szia

A legjobb megoldás, ha nem mutatod ki, hogy téged ez esetleg rosszul érint.

Fel a fejjel, téged nem állíthatnak meg a bunkó osztálytársaid, már amúgy is mögötted vannak, ha semmi okuk nem volt a kiközösítésre!!

2021. jan. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!