Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lehetséges hogy két ember 4...

Lehetséges hogy két ember 4 évig titokban szerelmes legyen a másikba de egyik se merje ezt elmondani és a végén úgy mennek az útjukra hogy egy szót se beszéltek?

Figyelt kérdés

1 fiú 1 lány, azonos osztály, középiskola. 4 évig szerelmes mindkettő a másikba de csak titokban. 4 évig egy szót se mernek egymáshoz szólni, közben meg elepednek a másikért.

Aztán vége a középiskolának és úgy mennek szét, hogy egy szót se váltottak.

Majd ugrunk előre 10-20 évet, mindkettő besavanyodott házas ember, él valakivel, de ez csak olyan kényszerválasztás, mert mindkettő úgy érzi hogy ő lett volna az igazi.

Ugrunk még 30-40 évet, függöny lehull, kamera off, mindkettő halott. és még mindig egy szót se szóltak a másikhoz.

Reális forgatókönyv?


2021. jan. 28. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Ha egy szót se szóltak egymáshoz soha, az nem szerelem. Nem is ismerik egymást. Maximum vonzalom a külső alapján, aminek meg nem lesz évtizedes kihatása az életre.
2021. jan. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én voltam már szerelmes olyanba (sőt vagyok is...) akihez SOHA 1 szót nem szóltam.

És mégis nem kérdés, egyetlen pillanatig sem lehet kérdés a szerelem. Ezt én tudom, senki más nem tudja nem tudhatja. Nyilván elképzelhetetlen hogy más nálam jobban tudja kibe vagyok és hogy stb...

2021. jan. 28. 12:00
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Mire akarsz cèlozni? Mi a kérdèsed mondanivalója?
2021. jan. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Simán, szerintem rendszeresen is. Sok ember nagyon gátlásos még ebben az életszakaszában.


Gyanítom, hogy nekem is volt ilyen diákszerelem. Most már utólag okos az ember, és leesnek dolgok, amiket akkor el sem mert hinni.


Mondjuk nem sajnálom, mert nem egy lehetőség van az életben, és elégedett vagyok a házasságommal.

2021. jan. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehetseges ugy is, hogy ket felnott ember szerelmes egymasba, neha feldob egy labdat az egyik, a masik nem meri leutni. Kozben hazas, elvalt, uj parkapcsolatban boldogtalan. Es annyira fontosak egymasnak, hogy az onbizalmuk ellenere ezt keptelenek meglepni, annyira nagy a tet. Aki nem mer, az nem veszit alapon.

Igy fognak megdogleni. Bizony van ilyen, basszus.

2021. jan. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 aki nem lep hazas ferfi,de tetszik neki egy masik no vagy lany az hogyan viselkedik ha nem mondja meg?
nov. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!