Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tennétek ha ilyen osztályt...

Mit tennétek ha ilyen osztálytársaitok lennének?

Figyelt kérdés

Egyszerűen olyan szar osztalyom van , hogy nem tudom mit csináljak kb. 15-en vagyunk. Mindenki iszik, cigizik, allandóan a sz*x a téma mindig az érdekli őket hogy kinek volt barátnője/fiúja (nekem meg nem volt) mindig csak próbalom terelni a témát. Mindig odaadom nekik a házimat segítek dolgozatba is és mindig azt mondjak hogy velem van kivételezve. Amugy kb 3 db emberen kivűl mindenki roma amivel nekem nincs is bajom de allandóan mondjak hogy büdös paraszt magyarok amikor meg észreveszik hogy bent vagyok akkor persze mondjak hogy nem rád értettük. En még sosem mondtam ilyet rájuk. Es kitűnő vagyok . Lehet ezért is mondjak hogy kivételeznek velem. Meg én vagyok az osztályból a legcsendesebb. Meg van 1 ember ugye a legkisebb és őt követi mindenki meg őneki van a legnagyobb szája is csak nemtudom mire. Azt hiszi hogy ő valami maffiavezér meg hogy mindent tud közben meg ha valaki meglátná kiröhögné. Mit tegyek?


F/16


2021. febr. 5. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha tehetném, én biztos iskolát váltanék, de minimum: osztályt.

Vagy nyelsz egy nagyot, és kibírod azt, amennyi év még hátra van, de lehetséges, hogy egész életedre ki fog hatni, vagy váltasz.

2021. febr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is menekülnék!
2021. febr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Nekem azért ennyire nem volt rossz, de én is azt javaslom, hogy menjél onnan. És olyan helyre, ahol nők vannak és nem sertések.
2021. febr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem amúgy ez nem olyan durva helyzet. “Mindenki iszik, cigizik, állandóan a szex a téma” Iskolától, osztálytól függetlenül ez mindenhol így van, ilyenek a kamasz gyerekek. Lehet, hogy neked is fel kéne egy kicsit oldódnod. A parasztozásnál is mondják, hogy nem rád értették, tehát nem veled van a bajuk. Nem olyan vészes helyzet ez, bírd ki szerintem érettségiig.
2021. febr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
Hát én szerintem iskolát váltanék. Az nagyon jó tulajdonság, hogy jól tanulsz, lehet hogy ezek rossz hatással lennének rád.
2021. febr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!