Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek figyelembe fogják...

Szerintetek figyelembe fogják venni a védésemen, hogy a konzulensem semmit nem segített?

Figyelt kérdés
sajnos kifogtam egy olyan konzulenst aki semmit nem segített, abban sem vagyok biztos, hogy elolvasta a szakdolgozatom, pedig én írogattam neki egy csomót, kérdezgettem, kérdeztem mikor tudnánk találkozni de volt amire nem is válaszolt..viszont közben eléggé szigorú mint tanár, szóval nem tudom mire számítsak.. az biztos, hogy érezhető lesz, hogy 100%ig saját munka, és sajnos az is, hogy sose írtam még ilyen terjedelemben szöveget..
2021. febr. 6. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem hinném.
2021. febr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Ezt jelezni kéne az illetékeseknek, vagy pedig válts konzulenst, ha lehet
2021. febr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

EZt elöbb kellett volna jelezni az egyetemen, akkor kaptál volna másik konzulenst.


De a diplomamunkát egyedül kell elkészítened, az teljesen lényegtelen a vizsgán, hogy a konzulens segített vagy sem, ott csak az számít, amit leírtál illetve amit ott mondasz.

2021. febr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Nem veszik figyelembe sajnos :(

Nekem az opponensem nem olvasta el a szakdogam es ezt bele is irta a biralatba, jol lehuzta a dolgozatom. A vedesen kulon megdicserte a bizottsagom a szakdogam es panaszt tettek az opponenssel szemben.

2021. febr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
sajnos nem
2021. febr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
en is ebben a cipoben jarok es szerintem felhaborito hogy egy doktori iskolat vegzett emberbe nem szorul annyi empatia hogy hozzasegitse a hallgatot a diplomahoz...
2021. márc. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy régi, de nekem is ilyen volt. Hónapokon keresztül csak annyit mondott, hogy jó, jó, jó lesz, így tovább, aztán védés előtti napon küldött több oldalnyi bírálatot, hogy lényegében csak az első pár oldal jó, a többit nem így kellett volna. De mikor bementem hozzá, akkor se tudta, hogy igazából mi van, szerintem sose nézte meg, hiába küldtem hetente a munkát, mikor kellett volna, akkor bezzeg nem szólt semmit, pedig az lett volna a dolga. Aztán védésnél is megkaptam, hogy ez persze nem az én hibám, de senki se tud semmit, még a címét se, hogy mit kell védenem, mert a konzulens ennyire nem foglalkozott vele, hogy a bizottságnak átküldje. Egyetlen kérdést tettek fel, mert nem tudták, miket írtam bele, miket nem, hogy amit 10 percben ledaráltam, azon kívül mi szerepel benne, mi az, amire rákérdezhetnek. Gyenge hármast azért kaptam rá. Most lesz majd a második diplomám egy másik karon, ott jobban meg fogom válogatni, kihez menjek. De hát gondolom, egy DSc-vel rendelkezőnek van jobb dolga is, mint egy BSc-re járót pátyolgatni.
2022. máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!