Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tavalyi végzősök! Tablófotózás...

Tavalyi végzősök! Tablófotózáson egyszerre hányan voltatok bent (járvány miatt)?

Figyelt kérdés
2021. febr. 14. 00:39
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Még járvány előtt volt a fotózásunk, mindenki benn volt.
2021. febr. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly, szalagavató napján (január vége) tartottuk és elég összevissza volt. Amikor én mentem, rajtam kívül voltak még bent vagy 5-en, de volt olyan is, aki egyedül és olyan is, aki majdnem 10 fővel volt bent.
2021. febr. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem az lenne a legaktuálisabb és stílusosabb, ha mindenkiről home office webkamerás (vagy webkamera stílusú, de jobb minőségű) fotók készülnének. Háttérben a szoba, konyha, stb. Akár úgy is lehetne megtervezni, mintha egy home office értekezlet, oktatás lenne a tabló. Örök emlék lenne! (és nem lenne uncsi, átlagos, mint a legtöbb)


Sokan frászban vannak, hogy júj, most mi lesz. Evvel szemben, a 2020-as és 2021-es évad kitűnik majd a megszokásokból, ezt pedig érdemes meglovagolni. Akik ilyenkor átlagos tablót készítenek a megszokások szerint, azok a világ legszürkébb emberei.

2021. febr. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!