Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt/van olyan osztálytársad,...

Volt/van olyan osztálytársad, aki (szinte) aznap született mint te?

Figyelt kérdés

Nekem 2 is volt (egy általánosban, egy meg gimiben).

Én 2001 február 14.-én születtem, ők meg 13.-án.


2021. febr. 15. 14:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Hát, nem ez a kérdés de anyám eggyütt szült a későbbi középsulis osztályfőnökömmel.
2021. febr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Nem, de olyan történt, hogy a legjobb barátom anyja, illetve az én anyám abortusza ugyanazon a napon történt, illetve egy szobán is voltak. Ez csak pár évvel később derült ki egy véletlen folytán, mindketten ismerősök voltak egymásnak, csak nem tudták, hogy hol találkoztak. Azóta elválaszthatatlanok vagyunk, ennek már 16 éve.
2021. febr. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 2 osztálytársam is volt, akiknek pont aznap van a szülinapjuk, mint nekem. Egyikük általános iskolában volt (neki még a névnapja is akkor van, mint nekem, de nem ugyanúgy hívják), a másik pedig középiskolában volt osztálytársam.
2021. febr. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Én március 27, ők 28 és 29.
2021. febr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy általános iskolás osztálytársammal ugyanazon a napon születtem, az anyukáink szomszédos szobákban voltak a kórházban.
2021. febr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az egyik osztálytársam (aki az egyik barátnőm is) haverja és én születtünk egy napon.

Illetve az általános iskolás legjobb barátnőm, és a középsulis legjobb barátnőm is egy napon születtek. Fura.

2021. febr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Évfolyamtársam volt, aki ugyanazon a napon született.
2021. febr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én 2 rokonommal együtt születtem ugyanazon a napon, ezenkívül szintén egy másik rokon csupán 1 nap eltéréssel. Ja és van egy ikrem. :) Legjobb barátom pedig néhány nappal utánam született. Úgyhogy igen, általában közösen ünnepeljük meg. :D
2021. febr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Aha, négyen voltunk így az osztályból, február 9-én ketten, én 10, és még egy lány 12. ;)

Meg voltak ketten júniusiak, akik ugyanazon a napon születtek, egy év eltéréssel, ez egyikük évvesztes volt. ez osztálykiránduláson derült ki.

2021. febr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nézz utána a születésnap-paradoxonnak. Ha egy osztályban 23 diák van, valamivel több, mint 50% az esélye annak, hogy két diák egy napon született. Durván hangzik, de matematikailag elemi módszerekkel könnyen bebizonyítható.


A kérdésre válaszolva: velem egy napon nem született senki az osztályból, de volt közeli. Viszont voltak osztálytársaim (nem ikrek) akik egy napon születtek.

2021. febr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!