Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A mostani helyzet csak az...

A mostani helyzet csak az antiszociálisoknak kedvez?

Figyelt kérdés

Idén érettségizek, és szerintem meg a haverjaim szerint is nem vezet sehova a digitális oktatás.

Az órák fele megsincsen tartva, ráadasául nincs személyes jelenlét ami megnehezíti a tanulást meg az odafigyelést.


Tegnap láttam egy ilyen petíciós kérdésnél ugyan ebben a topic-ban, hogy a diákok felé (már ha azok szavaztak) nem akarja hogy újra nyitva legyenek a sulik. Ez miért van? Mert én a környezetembből nem ismerek senkit, aki kedvelné a mostani helyzetet.


18/f



2021. febr. 16. 08:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%
nem vagyok antiszociális, vannak barátaim és imádom az online oktatást. Egyszerűen délelőtt letudom azt a pár órámat, feladataim, és még önállóan is tudok tanulni ezt letudom délután 3-4 óráig, utána megyek haverokkal találkozni. Suliban végzősként délután 4-5 körül örültem ha hazaérek, és utána még tanulhattam is.
2021. febr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
82%
Szóval aki szeret otthon lenni és utál tanulni, az antiszoc. Vágom.
2021. febr. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
93%
Az 'antiszociális' szó mást jelent. Amire te gondolsz, az az aszociális.
2021. febr. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

12


Nem az, aki szeret otthon lenni hanem aki úgy tekint a jelenléti oktatásra mintha ördögtől való dolog lenne.

De, ha utálsz tanulni akkor minek jársz suliba?

2021. febr. 16. 10:25
 15/21 anonim ***** válasza:
88%

Minek? A pénzről még nem hallottál? Tudod, ami az egész életedet irányítja. Na ezért jár mindenki iskolába, én is.

Attól még nem kell szeretnem, főleg az értelmetlen szórótantárgyakat nem, amivel eldöntik, hogy ki is hülye és ki is okos.

Nem aszerint tanul az ember, hogy milyenek a képességei, hanem aszerint, hogy mi is az általános tanterv. Ezzel elérik, hogy aki másban tűnne ki, az rosszul érezze magát, aki meg gépiesen magol, az a legtöbb tárgyból kitűnő lehessen. Mire az ember elérni a felsőoktatásba, már beleverték a fejébe, hogy ő hülye, mert nem volt jó xy tárgyból.

Mintha az informatikus szakembert kényszerítenék arra, hogy tengerbiológus legyen. Csoda, hogy sokaknak ez nagy lelki teher és utálják?

2021. febr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
39%
Már nem vagyok sulis, de ha az lennék, én is az otthoni tanulás mellett lennék. Pont azok miatt az emberek miatt, akik mennének bandázni a suliba. Ez olyan, mint mikor a menő pasik és csajok nyávogtak, hogy szar az osztályközösség. Mert mindenkibe beleköttök, baszkikám.
2021. febr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
68%

Én csak pár embert tudok aki már vissza akar menni, de az elején ők se akartak.


Suli van, barátokkal talizni lehet...most mi van akkor?


De szétfertőzni egymást nagyon jó móka nem? Szerintem hétfőtől kezdhetjük is!!

2021. febr. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
25%

Nem, a mostani helyzet senkinek sem kedvez.


Van vírus, de nem fogjátok szétfertőzni egymást amikor együtt vagytok, ha rajtotok van a maszk, vagy már átestetek a betegségen.

2021. febr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
73%

Bár már nem vagyok gimis:

Sosem voltam az a hű de szociális alak,szerettem otthon is lenni de még engem is kiakasztott volna ha nem mehetek. Szerettem az osztálytársaimmal lenni a sulin belül is, menni a sulis programokra, hülyülni szünetekben,órákon, barátkozni olyanokkal akikkel korábban nem nagyon beszéltem de végül olyan kapcsolat alakult ki köztünk ami mai napig tart (online ez eléggé korlátolt...) stb.

Bármennyire is nem tetszik itt egyeseknek de ezek is marhára jó élmények amiket kár lenne kihagyni,mert ezek is beletartoznak a fiatalságba. Nekem is nem egy felejthetetlen élményem van ami online kereteken belül sosem jöhetett volna létre.

Én is korán keltem szinte mindig,sokat utaztam. Nem rinyáltam egyszer sem emiatt,sőt szerettem korán ott lenni,mert ezzel is sok emléket szereztem.


(a normális tanárok meg pont,hogy nem szeretik az online oktatást..pont,hogy azoknak jön be akik ténylegesen szarnak bele. De ebbe ne is menjünk bele)

2021. febr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
72%
Nem értem hogy egyesek miért használják az antiszociális szót ha fingjuk nincs róla, hogy mit jelent.
2021. febr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!