Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A mostani helyzet csak az...

A mostani helyzet csak az antiszociálisoknak kedvez?

Figyelt kérdés

Idén érettségizek, és szerintem meg a haverjaim szerint is nem vezet sehova a digitális oktatás.

Az órák fele megsincsen tartva, ráadasául nincs személyes jelenlét ami megnehezíti a tanulást meg az odafigyelést.


Tegnap láttam egy ilyen petíciós kérdésnél ugyan ebben a topic-ban, hogy a diákok felé (már ha azok szavaztak) nem akarja hogy újra nyitva legyenek a sulik. Ez miért van? Mert én a környezetembből nem ismerek senkit, aki kedvelné a mostani helyzetet.


18/f



2021. febr. 16. 08:01
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Most vagyok én is végzős és nekem nincs problémám alapvetően az online oktatással, így alakult. Készülés szempontjából számomra jobb, mivel bejárós voltam, így a buszozás és a várakozás több órát elvett a napomból ,délután 4, néha 6 órakor értem haza és még utána kezdtem neki a házinak és a tanulásnak. Most meg kettőkor vége az óráimnak és az egész délután ott van még.

De ettől függetlenül nagyon örülnék, ha hagyományosan kezdődne meg az egyetemi év, mivel úgy érzem azért sok minden ki is maradt így az utolsó évemből, amit azért bánok. Se szalagavató, valószínű bolondballagás, szerenád se. Számomra ezek fontosak és örök emlékek maradtak volna. Szóval azért én nem cserélném le a tantermi oktatást onlinera. Ráadásul nekem a barátaim is vidékiek és elég messze laknak tőlem és így most suli nélkül nem igazán találkozunk.

Nálunk egyébként a digitális oktatás minősége sem annyira rossz, csak az elején volt nehéz belerázódni. Meg van tartva minden óra, és azt kifejezetten szeretem, hogy így online, a számunkra felesleges órákon nem kell figyelni és pl. én bioszon mindig tudok valami másik órára készülni.

2021. febr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!