Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elsősorban azoknak kedvez a...

Elsősorban azoknak kedvez a mostani helyzet, akiket piszkálnak/zaklatnak a középiskolában? Vagy te hogy látod, kiknek kedvez még az online oktatás?

Figyelt kérdés
2021. febr. 17. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem igen, egyértelműen azoknak kedvez, akik introvertáltak, vagy akiket bántanak az osztálytársaik. Hogy úgy mondjam, ez egy kegyelmi időszak a számukra.
2021. febr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

jaja pl nekem

De nekem se olyan jó, otthon depizek xD

Szóval ja, valamivel jobb, de nekünk se álom... Nekünk is lesz érettségi stb

2021. febr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
A tartós betegeknek.
2021. febr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Engem nem piszkálnak/zaklatnak mégis nagyon élvezem a digitális oktatást. Sokkal több szabadidőm van, nem kell korán kelnem, napi 7-8 órát bent ülnöm, 2x fél órát buszoznom, stb.. Remélem még pár hónapig nem megyünk vissza
2021. febr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
Utolsó csak lusta vagy simán, nem az oktatási rendszer rossz.
2021. febr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%
#5 fogd már be a pofád, nem kérdezett senki
2021. febr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5


Kíváncsi leszek az ilyenek hogy viselik majd, ha majd heti 40 órát kell dolgozniuk..

2021. febr. 20. 15:27
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

Sehogy. Komolyan azért fárad el a pici lelke mert naponta összesen 1-1,5 órát buszozik? Buszon lehet tanulni, ha figyel az órán akkor meg is van minden. Buszon amúgy sem testnevelés óra van tudtommal, hanem vannak kényelmes ülések, le lehet ülni.

7-8 óra között van olyan óra, mint ének, rajz, osztályfőnöki, vagy akár ide sorolhatom a nyelveket. Ezeken az órákon nem megerőltetőek a feladatok.

6-os válaszodra igazából leírtad, hogy valószínűleg a digitális oktatás alatt inkább könyv segítségével szerzed a jó(BB) jegyeket, nem tanulással.


Én a jelenléti oktatást szeretem. Ennek az oka egyszerű:

- barátok

- normális óra

- Egészségesebb, hiszen nem 8-9 órát a gép felett tanulni, ahol kifolyik a szemem.

- nem kell idióta ppt-t csinálnom fizikából Gay Lusac életéről, hanem tanulhatom a hőtágúlást mi nekem majd kelleni fog az érettségire.

2021. febr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!