Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek majd milyen lesz,...

Szerintetek majd milyen lesz, mikor véget ér a digitális korszak és vissza kell rázódni(kivéve akik idén érettségiznek) arra, hogy megint jelenléti van és be kell járni a suliba megint?

Figyelt kérdés

2021. febr. 18. 13:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Hát nekem kényelmetlen lesz.
2021. febr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem bele fogtok halni egy év rinyálás után.
2021. febr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
nem tom végzős vagyok így leszarom. nekem már kitart, mással mi van mi lesz-ki nem szarja le.
2021. febr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
1%

"mikor véget ér a digitális korszak"


Egyébként elemi ész: a szellemet ha kiengedték a palackból azt SOHA TÖBBET nem lehet oda visszazárni.

2021. febr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

4


Tehát,ha megint jelenléti lesz akkor majd tiltakozni fognak és megtagadják a bejárást az iskolába?

Vagy hogy érted?


2

Én már 2 éve túl vagyok az érettségin, és jelenleg egyetemen vagyok szóval nekem mind1.

2021. febr. 18. 15:55
 6/13 anonim ***** válasza:
62%

"Egyébként elemi ész: a szellemet ha kiengedték a palackból azt SOHA TÖBBET nem lehet oda visszazárni."

XDDDDDD

Maruzsa helyében most csokiztam volna össze magamat. :D

2021. febr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
Megkönnyebbülés
2021. febr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
18%

"Maruzsa helyében most csokiztam volna össze magamat. :"


Csokizd össze magad. Budapest Corvinus. A rektor előtt van egy javaslat hogy a jövőben kizárólagos online vizsgáztatási rendszert vezessenek be.

Vagyis. Ha véget ér ez a baromkodás, akkor sem lesz soha többet jelenléti szóbeli vizsgáztatás.

Na?

A nyelvvizsga központok is efelé hajlanak.

2021. febr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%

"Budapest Corvinus. A rektor előtt van egy javaslat hogy a jövőben kizárólagos online vizsgáztatási rendszert vezessenek be"

Forrás?

Amúgy én a közoktatásról beszéltem, Balázs, de úgy látom, nem sikerült felfognod?

2021. febr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%

xboxvilmos vagy pspeti annyira unalmas vagy mar, el se olvasom milyen hulyesegeket irsz megint, egybol lepontozlak.

btw szerintem szokatlan lesz eloszor, de par het es ugyanugy visszarazodunk, mint szeptemberben

2021. febr. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!