Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem unjátok a digitális...

Nem unjátok a digitális oktatásnak nevezett valamit?

Figyelt kérdés
Már jó pár hónapja itthon vagyok, a barátaim mind kollégisták voltak és az online korszak óta nem nagyon tartjuk a kapcsolatot. Már motivációm sincs nagyon tanulni, mint jelenlétiben.
2021. febr. 20. 15:12
1 2
 1/18 anonim válasza:
47%
Én élvezem :PPPPP
2021. febr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%
Én még jelenlétiben érettségiztem, de bárcsak online lett volna.
2021. febr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is nulla motivációm maradt a tanulásra.
2021. febr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
Nem unom, élvezem. Ez maga a mennyország!
2021. febr. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

Én sokkal jobban élvezem a jelenlegi helyzetet, mert több időm maradt olyan dolgokra ami igazán érdekel. Annak ellenére, hogy végzős vagyok, nem igénylem a tanárokat, sokkal jobban tudok tanárok nélkül felkészülni egy vizsgára, a tapasztalataim is ezt bizonyítják, ilyen szempontból szerencsés vagyok, nem mindenkinek ilyen könnyű. Ugyanakkor nem ér annyi szociális negatív interakció, amik folyton a suliban csak azok generálnak, akiknek éppem olyan kedvük van. LEgyen ez tanár vagy diák. Most tudok csak olyanokkal időt tölteni, akivel jól érzem magam, nem kell összezárva lennem egy csomó olyan emberrel, akivel nincs egy témám, amiről beszélnék. Órán nem kell odafigyeljek arra, ahogy a tanár éppen azt meséli hogy újítják fel a fürdőszobát, elég tudnom az anyagot amit lead.

A tanároknak kevesebb értelme van így online, de van akinek offline sincs több haszna: Az olyan tanárok, akik pptt készítenek az anyagokból és csak felolvassák, nem magyarázzák stb őket.

Félreértés ne essék, nekem többségében nagyon jó tanáraim vannak, de nagyon jól megvagyok nélkülük, és nem kell annyit cseszekedjek a többi körülöttem lévő emberrel. Nekem a 3 ember már tömeg, a tömeg társasága pedig teljesen lefáraszt. Sokkal kipihentebb vagyok.

2021. febr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

2


De most se online lesz az érettségi, vagyis az írásbeli az biztos nem..a szóbelit meg lehet inkább eltolják de az is jelenlétiben lesz.

2021. febr. 20. 15:29
 7/18 anonim ***** válasza:
66%
#6 úgy értettem, hogy még a covid előtt érettségiztem, 4 év jelenléti oktatást követően. Nyilván maga az érettségi nem online, ahogy tavaly se volt az. Jobb lett volna online, itthon, a saját tempómban tanulni, nem bejárni csupa olyan emberhez akiket utálok. Megvoltak a magam barátai sulin kívül akik sokkal kedvesebbek, mint a volt oszzálytársaim, több időm lett volna rájuk. #2 voltam.
2021. febr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Egyetlen előnye, hogy nem kell korán kellnem, hogy elérjem a buszt.
2021. febr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

Amikor középiskolás voltam, utáltam bejárni a szemétkedős osztálytársak miatt, de muszáj volt.

Amikor egyetemista lettem, megszerettem bejárni a jófej szaktársak miatt, de most nem találkozunk.

Talán mire dolgozni megyek, összejön. :D

2021. febr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%
Szerencsére le tudom kötni magam, szóval nem unatkozom. Az viszont tényleg rossz, hogy lassan már egy éve nem láttam élőben a barátaimat, és egész nap egyedül vagyok.
2021. febr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!