Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mikor nyitnak ki az iskolák...

Mikor nyitnak ki az iskolák szerintetek?

Figyelt kérdés

2021. febr. 22. 02:19
A kérdező szavazást indított:
március
április
május
június
szeptember
56 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem biztos!, de a mi tanárjaink úgy készülnek, hogy a tavaszi szünet után újra az iskolában tanítanak.
2021. febr. 22. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
78%
Tavaszi szünet utan
2021. febr. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Hétfőn 11 órakor, azaz két óra múlva. Ha sietsz, még beérsz, de vigyázz, mert a mennyezet repedezik. :D Amúgy meg nem tudja senki, szerintem tavaszi szünet után, de mérget azért ne vegyél rá.
2021. febr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk már arra is készül pár tanár, hogy talán ebben az évben már vissza sem megyünk, de ők is csak találgatni tudnak🤷‍♀️
2021. febr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%

"Nálunk már arra is készül pár tanár, "


és arra hogy "készülnek"?


el nem tudom képzelni

2021. febr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Úgy készülnek, hogy talán az egész elkövetkezendő tanévben online körülmények között kell megtanítaniuk a tananyagot.

Nem lehet túl széleskörű a tájékozottságod, ha nem tudod, hogy egy tanár hogy készül arra, hogy esetleg online oktatás lesz...

2021. febr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%

"em lehet túl széleskörű a tájékozottságod, ha nem tudod, hogy egy tanár hogy készül arra,"


kérlek.... én gyakorlatban látom a tanárok többségének mit jelent az "onlány oktatás..." a tankönyvből kifényképezett lapok , a mailben kiküldött és visszavárt feladatlapok

kb ennyit


van olyan gyökér tanár aki képes óráról órára kifényképezni a könyv adott oldalait, miközben full ingyenesen és legálisan a kiadótól tölthető a teljes tankönyv pdf-ben....

és ez egy tanár...

meg az is egy tanár akinél abból áll egy online óra hogy mail: zk 40-50 elolvasni!!


és egy egy "óra"....

és ezért még bért is kapnak.

2021. febr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Hát igen, akkor neked teljesen más a helyzet, mint nekem. Nálunk becsületesen tartanak online órákat, és Classroomot használunk a feladatok visszaküldésére. Szokott olyan is lenni, hogy még szóban is feleltetnek, bekapcsolt kamerával.😅
2021. febr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
25%
Őszintén? Május...
2021. márc. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!