Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Piszkáltak téged annó a sulis...

Piszkáltak téged annó a sulis éveid alatt? Ha igen, milyen mértékben és hogyan?

Figyelt kérdés

2021. febr. 24. 16:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Próbáltak, de látták, hogy nem érdekel, így inkább kerestek mást.

Pl. beszóltak, hogy milyen idegesítő vagyok, amit megköszöntem :D

2021. febr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Általánosban a súlyom miatt,utána egy nyár után nagyot néztek hogy a legvékonyabb gyerek lettem,és futni is tudok gyorsan végre.
2021. febr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Igen!Folyamatosan a súlyom miatt,a szegénységünk miatt és még sorolhatnám.Egyszer aztán besokalltam és el lettek hajtva a p...ba😋😋Szakközépbe nem volt olyan nagy szúrka piszka csak az alap ami nem érdekelt
2021. febr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A hátam mögötti kibeszélésektől eltekintve, szemtől-szembe a hajamra és testalkatomra kaptam megjegyzéseket. De nem érdekelt annyira, mert egyikről sem tehettem/tehetek.

(göndör haj-nem vasaltam, vékony testalkat, és mindkettőt apától örököltem)

2021. febr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szegénység miatt. Megkérdeztem, hogy apámnak is mered mondani? Akkor kuss lett. Tudták, hogy kattant.
2021. febr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Engem elég durván.

Sajnos eléggé zárkózott voltam akkor is.

Volt egy-ket kisebbség az osztályban.....

Állandóan odajöttek hozzám szünetekben, hogy szétvernek, suli után majd várnak a bejáratnál...

Volt hogy dobáltak kővel a buszmegbe.

Volt, hogy a folyosón rúgdosott az egyik össze vissza, a többi osztálytársaim meg csak néztek, nem segitett senki...

Amikor már negyedik hónapja ez ment, és nem akarták kirúgni, egyik megverésem után annyira rosszul voltam, h kiabáltam az igazagatóval, hogy biztos azért nem rúgják ki mert kisebbségi.. .

Nekem borzalmas volt...

A szüleim, meg ahelyett hogy megvédtek volna, tudták az egészről, és még ők is zsaroltak veréssel ha nem megyek be megvernek,

Párszor könyörögtem indulás előtt hogy értsék meg nekem milyen rossz, és váltsunk sulit.....

De, ahelyett hogy megértették volna inkább ordítottak, és kaptam pár pofont...

15 évesen történt.

Engem nagyon megviselt.

A mai napig ha visszagondolok, ugyanolyan rossz érzés...

24/L

2021. febr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Csúfoltak a vezetèknevem miatt (király)

Folyton királylány, sirálylánynak neveztek, gúnyosan. Vékony testalkatú vagyok, 10-16 évesen nagyon vékony voltam, erre is beszóltak többször. Nagyon bántott, mert nem tudtam hízni, egyik dologról sem tehettem. Utáltam emiatt az iskolát, pedig leginkább csak fiúk csúfoltak, nem kellett volna felvegyem.

Az összes pozitív dolgot elfelejtettem, de ezekre tisztán emlèkszem.24n

2021. febr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

6


Ez elég kemény, sajnálom..akkor én még szerencsésnek érezhetem magam, hogy megúsztam egyszerű beszólásokkal, meg időnként dobálással (galacsin, könyv). :(

2021. febr. 24. 17:48
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem általános iskolában a nevem miatt Bodrinak csúfoltak. Majd minden más egyebért is amíg a sarkamra nem álltam. Majd gimiben kurvának mert szép voltam és csinos. Én magam nem így láttam akkoriban, de a fotókat visszanézve tényleg jobb genetikai adottságokkal rendelkezzem mint a többiek. Hozzáteszem egy barátom volt aki mostmár a férjem.
2021. febr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Annyira nem volt durva, akinek több az önbizalma lehet nem is foglalkozik vele, de azért nem kívánom senkinek.

Kibeszéltek a hátam mögött (de úgy hogy azért halljam), sugdolóztak. Párszor volt 1-1 beszólás, meg gúnyos utánzása annak hogyan ülök, hogyan megyek stb...

2021. febr. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!