Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire befolyásol egy rossz...

Mennyire befolyásol egy rossz osztályfőnök?

Figyelt kérdés

Középiskolában az iskola legutáltabb tanára az, ( van tanár aki egyetért ezzel)

Folyamatosan lebasz mindenkit, lehúz mindenkit stb, lekezelő minden

Mit lehet tenni? Mennyire van rossz hatással ez rám?


2021. febr. 26. 10:42
 1/3 anonim válasza:
100%

Biztosan hatással lesz a hangulatodra és az osztály működésére. Szerintem az a legfontosabb, hogy ha ok nélkül vagy túlzóan szid le, ne vedd magadra, illetve próbáld kerülni vele a konfliktust. Nekem is volt hasonló tanárom, és az a legjobb, amit tehetsz, ha figyelsz rá, megcsinálod a feladatokat és mondjuk nem beszélsz az órán. Tehát nem adsz neki okot plusz piszkálódásra.

Tudom, nem valami különleges tanács, de ha sikerül ezt megtenned, később meglátod, milyen sok felesleges negatív érzéstől megvéd majd.

2021. febr. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
én 4 év alatt 2 mondatot nem beszéltem az osztályfőnökömmel.
2021. febr. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk gimiben ilyen volt a "pótofőnk". Eleinte tényleg hatással volt a hangulatunkra, és eléggé döcögősen is ment a kommunikáció köztünk, mindkét fél hibájából. Idővel szerencsére jobb lett, de azalatt a 2 év alatt voltak olyan "kedvencei", akikkel szemben mindig is lenéző maradt és állandóan beszólogatott.

Nehéz, de ne vedd magadra a szurkálódásait, és kerüld a konfliktust. Figyelj rá, ne vágj arcokat, ne beszélgess órán, ne nézelődj ki az ablakon (anno a matektanár imádta az ablakon nézelődőket felszólítani) és csináld meg a kiadott feladatokat.

Az ilyen "apróságok" sokat számítanak.

2021. febr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!