Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Segítségre, legalábbis vélemén...

Segítségre, legalábbis véleményre vagyok kíváncsi. Na szóval volt egy osztálytársam, aki véletlenül otthagyta a 100000ftos JBL-ét a suliban, azóta az egy tanárnál van. A volt osztálytársamat megkérdeztem, hogy nem-e kell neki, azt?

Figyelt kérdés

mondta de, holnap bejön érte. Ezt elmondtam a tanárnak, és nekiállt VELEM üvöltözni, hogy miért szóltam neki....Szerintetek ez normális?

Mert szerintem ez lopásnak számít...



2021. febr. 26. 14:10
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Azóta folyamat remegek, és nem tudom, mit csináljak
2021. febr. 26. 14:16
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Ne tudod rámondani hogy lopás bizonyíték. Viszont a hangszóró nem a tanáré és nem te tehetsz róla, hogy szóltál. Az más kérdés hogy nem tudom hogy gondolhatta a tanárod hogy egy 100k-s JBL-lel ellóghat.
2021. febr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Bizonyíték nélkül***
2021. febr. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
16%

A tanár nevelési célzattal tartotta szerintem vissza.

Amikor elhagysz egy holmidat (ráadásul értékeset) akkor normális esetben elég rosszul érint a dolog.

Ha szerencséd van és megkerül, akkor jó esetben tanulsz belőle annyit,hogy jobban figyelsz a dolgaidra.

Az osztálytársad lehet észre sem vette hogy elvesztett valamit,mire meg is került.Vagyis egy percig sem aggódott a történeten.

Ezáltal nem is valószínű,hogy tanult az esetből.


Te meg ne idegeskedj ilyen apróságon,csak jót akartál.

2021. febr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek!!!😊


Egyébként nagyon jó fej osztálytárs, a tanár meghát...na

2021. febr. 26. 14:27
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

Naná 4-es, nevelési célzattal visszatartotta, hátha nem tudja meg senki, hogy nála van, hát hogyne :)

Nem kell szentesíteni a tanárokat, a párom tanára pl. összetörte az iskolai laptopomat amit kölcsönadtam arra az órára. Abszolút nem volt hajlandó sehogy kárpótolni, sőt még neki állt feljebb. Szerencsém volt, hogy a suli legalább hajlandó volt benyelni a kárt, mert benne volt a szerződésemben, hogy ilyen esetekre nem terjed ki a biztosítás és a saját zsebembe kellett volna nyúlnom. Leszarta volna az a fsz.

Kérdező, ne vedd magadra, hát persze hogy üvöltözik, beszarattad azzal, hogy lebuktattad. Ez egyértelműen lopás.

2021. febr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
Mindenki magából indul ki..
2021. febr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
Nem, nem magából, az álszent tanárokból :) Volt bőven szerencsém hozzájuk, bár igaz, életem során legalább 2 normális is bekeveredett a disznók közé, azt csodának tartom.
2021. febr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
15%
Jajj az a sok gonosz tanár...😂😂😂
2021. febr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a tanárok közül is vannak nagyon köcsögök. Diákok közül is. Mindkettő emberből van
2021. febr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!