Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek visszamegyünk még...

Szerintetek visszamegyünk még ebben a tanévben iskolába?

Figyelt kérdés

2021. febr. 27. 22:41
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
83 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a 2 éves képzésem amit idén kezdtem el home officba fogom tölteni...🤣
2021. febr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Én biztos nem.
2021. febr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13%

Nem tudom miért olyan biztosak ebben az emberek, hogy nem. Oké, tavaszi szünetig már tényleg nem megyünk vissza, ezt borítékolom de én azt nem merném állítani, hogy júniusig így marad.


Maximum aki érettségizik, az nagy eséllyel nem megy már de legkésőbb májusban fixen nyitunk.

2021. febr. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem értem a lepontozást, én tényleg nem fogok iskolába vissza menni 30 évesen :D
2021. febr. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
De miért kell ezt minden áldott nap megkérdezni?
2021. febr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Most épp azt fontolgatják, hogy az általános iskolákat meg a boltokat is bezárják... Nem lesz itt nyitás májusban.

Ebben a félévben már tuti nem megyünk vissza, de én még a szeptemberben sem lennék biztos.

2021. febr. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%

#6 Azért az elég nagy túlzás.


Szerintem meg lesz nyitás májusban, ráadásul innentől kezdve nem számítanak a járványügyi adatok, csak a beoltottak aránya. Az pedig ha eléri a 3 milliót akkor hiába lesz mellé 6000 fertőzött, kinyithatunk.

2021. febr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Ja, csak a kormány a kínai meg az orosz vakcinából rendelt be, az meg senkinek nem kell, úgy kell vadászni olyat, aki elfogadja. A többiből meg olyan kevés van, hogy májusig tuti nem lesz beoltva elég ember. Plusz folyamatosan jönnek a mindenféle mutáns vírusokról is a hírek.

Szoptatós barátnőmnek a háziorvos mondta, hogy Pfizer oltásra ősz előtt ne is számítson. És mivel kezd borulni a bili, hogy a kínai és orosz vakcinákat Európában sehol nem fogják elfogadni (nem engedik be vele a külföldieket), így mindenki beijedt, hogy nem lehet majd utazni, és még inkább várnak az Európa szinten is elismert oltásokra.

Nekem nyáron lenne az esküvőm, úgyhogy amúgy nagyon szurkolok, hogy igazad legyen a májusi nyitással, de kb esélytelennek látom. A szolgáltatók is mind azt mondják, hogy legyen azért B terv, mert egyáltalán nem biztos, hogy nyáron bármit lehet majd csinálni.

2021. febr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#8 :((

Sajnálom, azért sok boldogságot nektek bárhogy is alakul a helyzet :)

2021. febr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm, remélem az élet rámcáfol, és lassan minden vissza áll a normális kerékvágásba :)
2021. febr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!