Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi a véleményetek VOLT tanárnő...

Mi a véleményetek VOLT tanárnő és diák közötti szerelemről?

Figyelt kérdés
Azután jönnek össze, miután a tanárnő már nem tanítja a diákot. A nő 42 éves, a férfi meg 20. A nő 4 évet tanította őt középiskolában.

2021. febr. 28. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Hát 42 évesen már a milf-en is túlvan :D

Mit akarsz tőle 20 évesen?...ennek a kapcsolatnak nem sok jövője van.

2021. febr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem sok jövője van a kapcsolatnak, ez igaz, de attól még kedves egészségükre.
2021. febr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Egészségükre
2021. febr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

22 évesen végeztem a fősulin volt egy tanárnő, akivel kicsit jobban jóban voltam.

Néha volt közös egymáshoz érés,de csak olyan nagyon finom, mintha véletlen lett volna.Suli vége felé feltűnt ez a vibrálás már több ismerősömnek is, de ekkor még semmi nem volt.

Szakdolgozatomat írtam, mikor kicsit megakadtam, kértem tőle segítséget.Azt mondta most sok órát ad, de délután tudna nekem kicsit segíteni.Soha nem felejtem el mikor bementem hozzá a tanári szobájába, talán mintha éreztem volna valamit előre.Vert a szívem, hogy a polón keresztül látszott, izzadtam is kicsit.

Benn várt, olvasott valamit a neten.Mondta üljek le az asztalhoz pár perc és befejezi.Utána a forgó széken odafordult hozzám, szoknyában volt,már május volt, olyan kis divatos nyári szoknya.Nekem ott volt végem.Még kicsit húzta az agyam,közelebb hajolt hozzám a melleit tisztára láttam ahogy a topja elállt a testétől ahogy előrehajolt.

Már nem tudom ki tette meg az első lépést,mert már a tesztoszterontól annyira remegtem hogy gondolkodni sem tudtam.Azt tudom letérdeltem elé, és finoman megnyaltam a combját,de itt még kicsit játszott velem azt mondta nem szabad, tolt el kicsit, majd pár perc és beadta a derekát.kinyaltam de úgy hogy az izgalomtól én is eldurrantam.

Este mondta menjek el hozzá.

másnap tőle mentem suliba, olyan jó még azóta se szexeltem senkivel.

suli után 5 évig voltam vele.

Úgy engedett el, hogy már érzi öreg hozzám, nem akar feltartani az életben mert tőle már nem lehet gyerekem.Egyszerűen lezárta.

2021. febr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem okés.
2021. febr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
#4 hány éves volt a hölgy?
2021. ápr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Béna. A 20 éves találna magához illőt is. (Ahogy a 42 éves is) A fiatalok között is vannak kedvesek, jó fejek. De ha már belegabalyodott, kit érdekel, amúgy, mind a ketten felnőttek.
2022. okt. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Az a véleményem, hogy sok a pedophil a tanárok között.
2023. jún. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 30évesen farkaltam meg a volt gimis angoltanáromat, akkor volt 50, de még mindig mocsok jóbőr volt, már 60felett van, de még most is kimondottan szexi.
2023. jún. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1-es, mi az, hogy 42évesen már a milf-en is túl van???

Egy 42 éves még bőven a milf kategória

2023. jún. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!