Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek is sokan bele...

Szerintetek is sokan bele fognak kényelmesedni a digitális oktatásba?

Figyelt kérdés
Nem csak elsősorban a diákok, hanem a szülők részéről is akik könnyen hozzászoknak hogy a gyerekük egész nap otthon van és lehet szép szóval ugráltatni, suli időben boltba leküldeni stb.

2021. márc. 2. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Sziasztok. Én szülő vagyok. Valahol jó is, mert maga osztja be az idejét. Ha elbacarintja, nem hallgat ràm(laza, de nem gyöpös volnék), akkor letoljàk. Ennyi.
2021. márc. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Nehéz nem belekényelmesedni. Én is azon kaptam magam, hogy kezdek elkényelmesedni, de már teszek ellene. (Egyetemista vagyok, de van rálátásom a gimis oktatásra tanár és diák szemszögből is)
2021. márc. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%

én szülőként, nem teljesen értem hogy milyen hátrányuk származhat ebből.


valószínűleg a munkahely is távmunka lesz a jövőben, tehát jobb ha időben hozzászokik, hogy nem áll mögötte korbáccsal egy idióta manager, aki egész nap felügyeli, h ne facebookozzon. (mert aki járt már multi cégnél, tudja h ezek az emberek a legrosszabb munkaerők, akik csak akkor nagyon szorgalmasak, ha figyelik őket)


aki meg a suli után mondjuk bányába megy dolgozni vagy egészségügybe, ott meg úgyis csinálni kell a tennivalókat, nincs olyan h x feladatot csinálj meg holnapra, hanem azonnal cselekdeni kell, arra meg úgyse tanít meg az iskola, mint ahogy a kooperatív munkára vagy akár az egyéni gondolkodásra, kreativitásra sem...

2021. márc. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért az sem mindegy, hogy hány éves az a gyerek.

Lányom 1: 10 éves, így még nem küldöm el a boltba,

2: az, hogy digit oktatás van, nem azt jelenti ( szerencsére), hogy csinál, amit akar. Ma pl 4 órája volt, mert rendes, online oktatás van. Fél 8 előtt kelünk, készül, majd ül le a laptop elé, mert 8 előtt jön a link, hogy csatlakozni kell a többiekhez. Házi van, de többször megcsinálják együtt.

2021. márc. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!