Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Beoltjátok magatokat, hogy...

Beoltjátok magatokat, hogy minél előbb véget érjen ez a helyzet és visszamehessünk a suliba?

Figyelt kérdés
2021. márc. 5. 01:31
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Úgyse têged oltanak először
2021. márc. 5. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
2021. márc. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Én beoltattam, és pedagógus ismerőseim is mind várják, hogy rájuk kerüljön a sor.
2021. márc. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
NEM!
2021. márc. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Igen, egy felelős állampolgár ezt teszi.
2021. márc. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%
nem, semmi szín alatt nem oltatom be magam semmivel. majd ha fizikai erőszakkal lefognak és belém döfik max akkor.
2021. márc. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én be
2021. márc. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Ha így gondolkodnék, mindenkit le akarnék beszélni a beoltatásról.

Még hogy vissza a suliba. Tudok anélkül is tömegközlekedni.

2021. márc. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Még másnak sem szívesen engedem meg, - nem hogy magamat döfködjem!
2021. márc. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
Leszarom az iskolát, én szeretnék újra szabadon koncertekre járni, szórakozni, sportolni, úszni, utazni... élni. Ha ez az ára, akkor legyen. Ismerek magasrangú orvost a városomban, adok a szavára, eddig azt mondta Pfizer vagy Moderna, most 1 hete azt mondja látja mi zajlik, követi a szakmai véleményeket, most már ott tartunk, hogy mindegy mi csak legyen. És ha ő ezt ki meri mondani, akkor tényleg baj lehet. Már a Zacher doki is azt mondja, hogy inkább oltassuk magunkat, mert a betegség rosszabb. Nálunk a családon rajtam kívül végigment a 2 hullám, viszonylag enyhe tünetekkel, de most lehet sokkal rosszabb helyzet jöhet. Nem félek a betegségtől, inkább a szüleimet féltem.
2021. márc. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!