Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Online óra közben énekelgettem...

Online óra közben énekelgettem, hogyan magyarázzam meg?

Figyelt kérdés
Mit tegyek most? Véletlen bekapcsolva maradt a mikrofonom és mindenki hallotta. mit csináljak???

2021. márc. 5. 15:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Mondd ezt. Azon kívül mit akarsz magyarázni, hogy véletlen volt?
2021. márc. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
11%
Jaj, most mi lrsz? Világvége 😃😉😂
2021. márc. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Miért kéne ezt megmagyarázni? Én inkább hallgatnám hogy énekelsz, mint az online órát. De ez én vagyok. Akit zavart az le tudta némítani.
2021. márc. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hát véleményem szerint súlyosan befolyásolja az egzisztenciámat az osztályban. És 15 éves fiúként ez eléggé kínos.
2021. márc. 5. 16:02
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Én pont jobban megkedvelnélek egy ilyen után. Ha az osztálytársaid emiatt megutálnak, az őket minősíti. Ne foglalkozz velük ebben az esetben.
2021. márc. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Hát megpróbálom túlélni...

de azért és is jót röhögtem, amikor észrevettem

2021. márc. 5. 16:07
 7/20 anonim ***** válasza:
95%
Utólag magadtól ne kezdj el magyarázkodni. Ha valaki megjegyzést tesz, vagy poénkodik, akkor vedd poénosra, pl.: "A Megasztárba készülök. Tetszett?" Vagy: "Mit nyomassak a következő órán? Lehet kívánni. Küldjem a slágerlistámat?"
2021. márc. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
89%

"Hát véleményem szerint súlyosan befolyásolja az egzisztenciámat az osztályban. És 15 éves fiúként ez eléggé kínos."


Szerintem te nem az egzisztencia szót kerested :)

Amúgy nincs semmi gáz, énekelgetni mindenki szokott.

2021. márc. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 GTA Laci ***** válasza:
87%

"Hát véleményem szerint súlyosan befolyásolja az egzisztenciámat az osztályban. És 15 éves fiúként ez eléggé kínos."

Legalább tudnád, hogy mit jelent, amit írsz, ha már sznobosan akarsz fogalmazni. Szerintem ez kínosabb, mint hogy énekeltél az online órán.

2021. márc. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Tojd le magasról. Ha bekapcsolt mikrofon mellett küldted volna el a tanárt a jó édes anyukájába vagy fingóversenyt rendeztél volna a kutyával, az gáz lenne. Az énekelgetéssel viszont semmi gond nincs, én egy jót mosolyognék rajta azt annyi. Nem kell túlgondolni.
2021. márc. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!